Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régebben késett a menstruációm és vettem egy terhességi tesztet ami negatív lett, de még nem dobtam ki. Anyum megtalálta és azóta nem szól hozzám. Nagyon haragszok rá, hogy kotorászik a cuccaim között, és olyan hülyén érzem magamat. L/20

2013. szept. 18. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a baj a negatív tesztel? Pozitívat szeretne? 20éves vagy, azt gondolta szűz vagy? Ne érezd magad hülyén, felnőtt nő vagy. Érezze magát hülyén ő.
2013. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még mindig úgy kezelnek mintha kislány lennék és ez nagyon zavar
2013. szept. 18. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán leülhetnél vele, és elmagyarázhatnád neki, hogy felnőttél, és ha ezt megérti, akkor minden rendben lesz.
2013. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Marylu ***** válasza:
Ha nem ülsz le vele néha beszélgetni és elmondani hogy hogyan csinálod az életed meg hogy te már nem azö kicsi láyuk vagy akkor soha nem is fogja elfogadni hogy felnöttél. Arra meg hogy turkált a cuccaid között arra meg annyit, hogy néha tényleg ülj le vele/velük beszélgetni, mert nem tudnak rolad sok mindent ha igy oldják meg hogy belöled ki huzanak valamit.....
2013. szept. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!