Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet túl élni a...

Hogyan lehet túl élni a szülői értekezletet kamaszként?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé eleven voltam az órákon én úgy érzem,nem kaptam beírást,de egyszer figyelmeztetett a tanár,hogy állítsam le magamat.

Attól tartok,hogy mentális beteg vagyok,de a szüleim nem ismernek semmi mentális betegséget sem pontosan.Meg alapból csak azért vagyok,hogy mutogassanak engemet.

15 éves fiú vagyok.



#szülő #kamasz #osztály főnöki #konzervatívítás
2013. szept. 23. 15:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Ne a szülői értekezletet éld túl, hanem azt, amikor faterék hazaérnek róla.
2013. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam,de lehet,hogy egyből felhívja az anyut.
2013. szept. 23. 15:18
 3/20 anonim válasza:
100%
Nem emlékszik a tanár minden egyes szóbeli figyelmeztetésre. Volt tavaly, hogy egy teniszlabdával úgy fejbe dobtam a másikat, hogy 1 hétig egy kék folt volt a homlokán, szaktanárit kaptam. Nem mondtam el otthon, és szülőin egyszerűen nem emlékezett rá az osztályfőnök. De elég ha bele gondolsz, mennyi másik diákot tanít... miért emlékezne rá, hogy egy órán rád szólt? Ezen tök felesleges görcsölni.
2013. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ez az első osztályfőnöki
2013. szept. 23. 15:20
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is említi, nem lesz az akkora esemény, nem is úgy fogja nekik előadni, mint ahogyan te azt megélted.
2013. szept. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Meg hát sok tanár és sok diák van,egész órán a lányokat bambulom
2013. szept. 23. 15:21
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vagyok hangos
2013. szept. 23. 15:22
 8/20 A kérdező kommentje:
De megesik,hogy egyketőt beleszólok,de sokszor jelentekezek
2013. szept. 23. 15:22
 9/20 A kérdező kommentje:
Már szakközép iskolás vagyok
2013. szept. 23. 15:28
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak túlreagálod. Középiskolába járok, végzős vagyok, de ha látnád az osztályom felét, hogyan tudnak viselkedni, egyből normálisnak gondolnád magad. Nem viccelek...

Viszont ha tudod magadról, hogy ilyen vagy, akkor egy kis akarattal én önfegyelemmel tenni is tudsz ellene. :)

2013. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!