Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet túl élni a...

Hogyan lehet túl élni a szülői értekezletet kamaszként?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé eleven voltam az órákon én úgy érzem,nem kaptam beírást,de egyszer figyelmeztetett a tanár,hogy állítsam le magamat.

Attól tartok,hogy mentális beteg vagyok,de a szüleim nem ismernek semmi mentális betegséget sem pontosan.Meg alapból csak azért vagyok,hogy mutogassanak engemet.

15 éves fiú vagyok.



#szülő #kamasz #osztály főnöki #konzervatívítás
2013. szept. 23. 15:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kár tartani tőle. Ha nem viselkedsz kimagaslóan rosszul,akkor biztosan nem fogja szülőin elmondani. Az etikatanárunkat minden órán úgy felidegasítjük, hogy rendszerint az asztalt verve ordibál, és mégsem volt róla eddig szó...
2013. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Meg volt egyszer egy szexista beszólásom is azt a tanár is hallotta(ofő) :/
2013. szept. 23. 15:45
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem szoktak a szülőin rosszat mondani a gyerekről, mert a tanár pontosan tudja, hogy a szülő védi a gyerekét. Hidd el, túlreagálod, nem lesz semmi. Én már rengeteg szülőin voltam, a gyerekek felnőttek, és soha nem hallottam hogy ott szidnák bárki gyerekét.
2013. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Egyszer a bátyámról is mondott szót,bár ő és az osztályfőnöke ellenségek.Az én osztályfőnököm még nem tudom,hogy milyen.
2013. szept. 23. 15:54
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szülői értekezleten inkább az osztályt kollektíven érintő dolgokról van szó. Megbeszélik a tanév rendjét, tanszüneteket, szombati munkanapokat, programokat stb.


A fogadóóra az már más kérdés, ott a szülők egyesével, négyszemközt beszélgetnek a tanárokkal, és akkor már konkrétan rólad.

2013. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
1x fegyelmez a tanár és már ennyitől félsz? hajjajj
2013. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ha mégis lecsesznek ami elég valószínű,hogyan ne fájjon?
2013. szept. 23. 18:38
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz ... semmilyen módon nem szabad megütniük Téged. Ha meg ez ennyire adódik már, hogy ettől tényleg félni kell, akkor az baj, elvileg a gyámhatóságnak kéne figyelmeztetnie a szülőknek, hogy állítsák le magukat. Jobb esetben persze megtehetik ezt a tanárok is, hogy beszélnek a szülőkkel, hogy állítsák le magukat. Ekkor nem is olyan apróságok számítanak, hogy Te hogyan viselkedel órán, hanem arról, hogy a rendszeres verés bűncselekmény, és az időnkénti pofonokért is figyelmeztethetik a szülőt. Ha van egy olyan tanár (vagy rokon), akivel tudsz beszélgetni, szerintem érdemes, mert nem minden természetes, amit a gyerek megszokik otthon, legalábbis a verés biztosan nem az.
2013. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Na lecsesztek végül?
2013. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem mondtak semmi rosszat elvileg.
2013. szept. 25. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!