Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak? Szoljak a...

Mit csinaljak? Szoljak a szuleimnek? Mit fognak szolni hozzam?

Figyelt kérdés
Hulyeseget csinaltunk a haverjaimmal es felfuggesztettet kaptam. A partfogom miatt muszaj iskolaba jarni es nem kerulhetek bajba. Ma kaptam egy szaktanarit es egy osztalyfonokit es felhuztam magam es elmentem szo nelkul a sulibol de mar megbantam. Elmentem az orvoshoz, hogy ne legyen igazolatlanom. Azert kaptam szaktanarit mert oran ettem, osztalyfonokit meg azert mert tegnap megdobtam radirral az osztalytarsamat. Azt mondta az osztalyfonokom, hogy meg egy huzasom van es repulok. Mit csinaljak? A szuleim szetszednek ha megtudjak :S a 18-at betoltottem mar.
2013. szept. 27. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
18 elmúltál és radírral dobálózol? Bocs de ez röhej :D
2013. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Bizony szóljál!!!

Miért van neked pártfogód??

Ja, meg felfüggesztett! Jó lenne, meghúznád magad, ha még nem magyarázta volna el neked senki.

2013. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hat csak jatszottunk es pont akkor nezett ram a tanar amikor dobtam.
2013. szept. 27. 19:37
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért tartasz itt, mert még beszélgetni sem szoktatok otthon.

Tök fura, hogy semmit se tudnak rólad a szüleid.

Nekem ez nem család. Nekem anyukám rám nézett és tudta, ha valami bajom van, mondanom sem kellett.

2013. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az enyem is tudja de ma meg nem is beszeltem vele.
2013. szept. 27. 19:47
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mondd el, rossz lesz, de később is rossz lesz, és úgy is minden kiderül. Jobb túlesni rajta!
2013. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Radírral dobálózásért és evésért osztályfőnöki, meg szaktanári azért szerintem túlzás.

Én is kaptam szaktanárit, mert ettem órán, de nem így került be az ellenőrzőmbe, hanem "figyelmeztetem, mert tiszteletlenül viselkedett órán" anyám majdnem megölt, mert akkoriban (10 éve) ugye nem ez volt, h a gyereknek volt igaza, meg verték a tanárt... mondhattam én, h a hátsó padban még betömtem egy fél szendvicset :((((

2013. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Rohadt nagy bun az eves mikor meg bocsanatot is kertem de elvettek a kajamat is es nem adtak vissza (lehet ev vegen megkapom :D) meg nem ertem minek kell 1 nap 2 dolgot is adni. Regebben ezert csak szoban lecsesztek. A dobalozasert meg hulyeseg.
2013. szept. 28. 08:38
 9/15 anonim válasza:
Nem kell hülyülni az órán meg enni és kész... a szüleidnek meg mond el.
2013. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vicces vagy:D
2013. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!