Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak h édesanyám...

Mit csináljak h édesanyám bízzon bennem?

Figyelt kérdés
19éves vagyok,és anyukám betegesen félt még mindig.Ő akarja megmondani h mehetek e bulizni vagy nem,és a vége mindig veszekedésbe fullad.Egy nemrég történt eset pl h barátnőmnél aludtam direkt pénzt se vittem ugyvoltam vele ugyse bulizunk. Erre hazajöttem erre anyu letámadott h biztos buliztunk, miért hazudok neki stb. Okom nem lenne hazudni neki mert miért tenném? Fáj h ennyire nem bízik meg bennem. Viszont néha nem tudom magam visszafogni és énis mondom neki a magamét. Mit tegyek hogy változzon a kapcsolatunk?

2013. szept. 22. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Elsőnek is ülj le vele és beszéljétek meg. Kérdezd meg tőle, hogy miért nem bízik benned? És mondd el szép nyugodtan a te álláspontodat is. Szervezz vele közös programokat, töltsetek együtt több időt. :) Azt hiszem, ez minden, amit tehetsz. Próbálj meg közelíteni felé, légy vele őszinte és ha megmondod neki, hogy te szeretnéd, ha jobb lenne a kapcsolatotok, biztos ő is igyekezni fog. :)
2013. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!