Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell a gyermeknek és a...

Miért kell a gyermeknek és a szülőnek SZÁJON csókolnia egymást?

Figyelt kérdés
MIÉRT MIÉRT MIÉRT?????????? (Megőrülök, ha ilyet látok... Velem van a baj?)

2013. szept. 27. 20:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek saját ügye, de én sem értek vele egyet.
2013. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Én se szeretem látni, szerintem se normális, de hogy Matisz papát idézzem "Őtuták". (Ők tudják)
2013. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Egy pici gyereknél még oké, de azért egy nagyobbnál nekem is fura, hiszen ha a párodat és a szüleidet is szájon puszilod az valahogy fura..
2013. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%
Igen, veled van a baj, mert nem tudod elfogadni, hogy ami neked undi, az másnak természetes. Fordítsd el a fejedet és kész.
2013. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
én pici gyereket se tudnék szülőként se(még nem vagyok az) szájon puszilni..valahogy az a gyerek csak egy gyerek..olyan más.. furcsa érzés lenne.
2013. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon egészségtelen lelkileg is!
2013. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, de pfuj. Aki szerint meg fordítsuk el a fejünket, akkor ennyi erővel nyelves csókot is lehetne váltani a gyerekkel, ha valaki szerint ez a természetes.
2013. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
46%

De a gyereked a saját húsod és véred, aki belőled lett, és akit, mikor beteg volt, az öledben tartottad és össze vissza puszilgattad.


A mi családunkban sem divat, de nem értem hogy miért olyan meglepő ez a dolog. Az bezzeg senkit nem zavart, ha az elvtársak szájon csókolták egymást.


De egyébként nyilván nem fognak leállni smacizni egymással és nem nyelves nyálas csókot adnak egymásra. Csak összecuppantják a szájukat. Én semmi furcsát nem látok benne.

2013. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Száján kívül nincs elég puszilnivaló???
2013. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
Én szülőként mondom, hogy én sem szeretem, a saját gyerekemet sem, de a lányom azt látja, hogy apával mi szájon csókoljuk egymást, ezért ő is azt akarja, így ha nem fordítom el a fejem, hogy az arcomra adja, akkor bizony szájra kapom, hiszen ezt látja. Sőt, ő csókot akar kapni (nála ez a nem cuppanós puszi), hiába mondom neki, hogy nem adunk, ő minden nap megpróbálkozik vele.
2013. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!