Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell a gyermeknek és a...

Miért kell a gyermeknek és a szülőnek SZÁJON csókolnia egymást?

Figyelt kérdés
MIÉRT MIÉRT MIÉRT?????????? (Megőrülök, ha ilyet látok... Velem van a baj?)

2013. szept. 27. 20:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy egy gyerektémánál hogyan kerülhetnek elő ilyen példák..komcsik??Homoszexuálisok?.. te jó isten!Hova fajulunk,hogy itt sokan ilyeneket hoznak elő.A homoszexuálisokat elfogadni tudni kell,ehhez kell sok intelligencia,tudom-a lepontozáshoz meg kevés:),és most sokan lefognak pontozni,de NEM érdekel.

A komcsikat a babáknál meg egyáltalán minek hozzátok szóba? atyavilág...

2013. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A melegek kapcsolatban vannak, szerelmi kapcsolatban! Nem anya-gyereke kapcsolatban...
2013. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
15:58-asnak nagyon komoly problémái vannak.
2013. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

A csók , és a gyermekednek adott "szájrapuszi" ,két borzasztóan eltérő dolog!!!! Imádom a másfél éves kisfiam fejét , arcocskáját puszilni , és néha igenis a szája is belekerül "szórásba"!

Aki ezt betegesnek tartja , annak vagy még nincsen gyereke , (Én se tudtam elfogadni amíg nem volt),vagy antiszociális!

Nincs ebben semmi rossz , bár pár évvel később már nyilván nem fogom puszilni , de amíg kicsi , nekem természetes!

2013. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Van gyerekem és nem vagyok antiszociális, mégse puszilom szájon. Rengeteg puszilnivaló hely van a gyereken, meghagyom majd a szerelmének...
2013. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!