Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell a gyermeknek és a...

Miért kell a gyermeknek és a szülőnek SZÁJON csókolnia egymást?

Figyelt kérdés
MIÉRT MIÉRT MIÉRT?????????? (Megőrülök, ha ilyet látok... Velem van a baj?)

2013. szept. 27. 20:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként egy dokufilmben mondták hogy a csecsemők szájonpuszilása segíti az immunrendszer erősödését. De azt hiszem abban a filmben is az volt a konklúzió, hogy mindenki más, és ami az egyiknek természetes, az másnak furcsa. Szerintem fontos hogy elfogadjuk mások álláspontját is, teljesen mindegy hogy vallásról, vagy szájonpuszilásról van szó.
2013. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
Engem az elvtársak szájra puszija is zavar :D
2013. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
23%
En meg azt nem értem miért tartja ezt valaki undorítonak. Nyilván nem fogok a gyerekemmel csokolozni, és nyleves puszit váltani, hanem osszeérintjuk a szánkat ennyi. Távoli ismerosonek, rokonoknak megy az arcra puszi, de a gyerek ennél tobb. O belolem van a testembol tápláltam, akkor miért nem puszilhatnám meg a kis nyálas száját...persze egy bizonyos korig. De én nem látok benne semmi undorítot.
2013. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%
A kisfiunk 1 éves. Pár hete tanult meg "puszit" adni. Ami nála annyit jelent hogy jó erősen belekapaszkodik a fülünkbe, kinyújtja a nyelvét és ott nyal meg ahol ér. Bizony néha a szánk is bele esik a szórásba.. Na de kinek van lelke a LEGŐSZINTÉBB gesztus vissza utasítani egy ilyen kis embertől?! Nyílván nem dugdossa le a torkunkon a nyelvét, de senki nem hal bele egy szájra puszitól. Ő sokkal jobban kötődik hozzám mint a férjem. Hiszen a férjem egy idegen ember volt... a gyerekünk pedig belőlünk van! Én tápláltam és bizony a legintimebb testrészemből jött ki... nehogy már ne puszilhassam meg. Ennél sokkal de sokkal undorítóbb dolgok vannak a világon.
2013. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%

Na, jönnek az elvetemült babócamamócák :DD

Szerintem is gusztustalan, a szájrapuszi NEM gyerek és szülő között kell, hogy megtörténjen, hanem két felnőtt és ellenkező nemű ember között. A száj ilyen oldalról való megközelítése számomra teljesen intim. És igen, lehet, hogy a gyerekem belőlem van, de attól én még nem simogatom a fütykösét vagy a puncikáját... Azért itt is vannak határok.

2013. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
54%

Nekem bizony mesélte az anyukám, hogy amikor kicsik voltunk, és pelenkázott, akkor volt olyan, hogy a fenekünkbe harapott. Nem szado-mazo előjátéknak szánta.


Nekem nincs gyerekem, nem szeretem őket, de azt nem fogom soha megérteni, hogy lehet összetéveszteni egy kisgyerek pusziját egy felnőtt csókjával. Nyilván ha a párodat csókolod szájon más érzel, mintha a gyerekedet puszilod meg. Mert nem nevezném csóknak a szülő-gyerek szájra puszit. Az csak egy puszi. Ha valakinek meg a szex jut eszébe attól, ha a saját gyereke szájon puszilja, vagy ha ilyet lát, az menjen orvoshoz.

2013. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
38%
Én emlékszem rá, hogy kicsi koromban nálunk is volt szájrapuszi (és nem csók), aztán egy bizonyos kor után (fogalmam sincs h mikor volt) abbamaradt. Nem lett tőle semmilyen lelki traumám, meg defektem.
2013. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem kell. Semmit sem kell, pláne nem puszilkodni. Viszont van, ahol és van, akinél ez a szokás. Inkább az a gond, hogy miért borulsz ki annyira ettől, hogy nagybetűkkel ordibálsz itt, és miért nem bírod elviselni azt, ha valaki másként él?
2013. szept. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
67%
Az bezzeg normális és el kell fogadni ha két meleg csókolgatja egymás száját,sőt mi több ez .........a szánk nem, csak se.uális segédeszköz ,a szeretet ,a kommunikáció,kifejező eszköze....aki undorítónak tartja ha egy édesanya szájon puszilja a gyermeke száját az ne tegye de ezért megvetni legalább annyira undorító
2013. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
47%
Előre bocsájtom, hogy mindennemű szájak érintkezését csakis két ellenkező nemű, és egymás iránt szerelmet/vonzódást érző lénytől tudok természetesnek vélni. Ugyanannyira zavar az elvtársak közti, némelyik tinipi.csa barinők közti, állat-és ember közti, homoszexuálisak közti csókváltás. A természetes számomra, ha én megcsókolom a párom, s ő visszacuppant. Ennyi erővel bárkit illethetnék a szám érintésével, akit szeretek, vagy aki szimpi. Megyek az úton és lekapom a sarki hentest, mert iszonyat jó marhaszegyet vágott le nekem.. Jó túlzás, de nálam sem fér bele. A fenekembe nekem is beleharaptak, de az játék. Ez már túlmegy ezen, és szerintem nem is egészséges. Amikor kicsi voltam és a filmekben csókolóztak, mindig elbújtam, mert annyira intimnek gondoltam. Szerintem ezt a fajta intimséget nem kéne mindennapivá tenni.
2013. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!