Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemmel sokat veszekszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel sokat veszekszünk mostanában. Van egy gyerekünk, én kis korkülönbséggel szeretném a következőt, ő még várna. Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok a hátrányokkal, de az előnyökkel is. Tudom, hogy az első fél-1 év gázos lesz neki is, de a nagy része úgyis rám szakad majd. Később pedig kifizetődik a dolog.
2013. szept. 27. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy mivel győzd meg. Ő is feltehetné a kérdést, hogy ő mivel győzzön meg téged. Téged mivel lehetne meggyőzni? Semmivel, igaz? És oké, hogy rád hárul a nagyobb része, de őt is érinti 100 %-osan. Gondolom, neki sem mindegy, hogy ha hazamegy, akor relatíve nyugi van, vagy 2 sírós gyerek...
2013. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Egyszer esel ki a meloból, egyszer nönek fel, közel lesz egymáshoz a beszoktatás a kezdeti beteges időszak mikor meló helyet a beteg gyerekkel kel otthon ülni.
2013. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogyan terveztétek eredetileg?
2013. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahha aztán ha meglesz a kicsi, akkor meg jössz nyüszíteni, hogy a galád férjed semmit nem segít, feszült és üvölt veled és a gyerekekkel, mit tegyél...

És látod, már veszekedtek rajta, pedig még meg sincs a második!

eléggé egyoldalúnak tűnik nekem ez, te akarsz, hát lesz is, bármi áron!

Inkább kompromisszumot, köztes megoldást válasszatok,ahol azért a párodnak is lehetne beleszólása! Még véletlenül se próbáld meggyőzni, mert nem lesz jó vége!

2013. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat az offért, de nem te vagy ez a kérdező?


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

2013. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sehogy ha veszekedtek inkabb koncentralj a kapcsolatotokra es foglalkozz a ferjeddel.
2013. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen az anyagi helyzetetek? Te is dolgozol, vagy csak ő?
2013. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Én most nem dolgozok, gyed-en vagyok. Többek között ezért is szeretném minél előbb a másodikat, hogy vele is azt kapjak, ne csak gyest.

2013. szept. 29. 09:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy ne győzd meg. Ez nagyon fontos kérdés, az ilyet nem szabad egymásra erőltetni. Azt kérd tőle, hogy pontosítsa, hogy mikor szeretné a következőt. Ha mondjuk azt mondja 4 év múlva, te azt mondod hogy egy év múlva, akkor közelítsétek össze a két dátumot és vállaljatok gyereket 2,5 év múlva. Ő is enged, te is engedsz, mindenki happy.
2013. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!