Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok gyereket, állatokka...

Nem akarok gyereket, állatokkal akarok foglalkozni. Ezért tényleg kiközösítést érdemlek?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy elég fanatikus állatvédő vagyok.. Minden kóbor, beteg állatot állatorvoshoz viszek, keresek nekik gazdát, állatmenhelyen is elég sokat tevékenykedek..

Soha nem akartam gyereket. De az utóbbi csalódások után már férjet, esküvőt sem. Nekem nem hiányzik az, hogy valaki még egyszer megalázzon úgy, hogy megcsal. Csak egyszer történt meg, de bőven elég volt.

Úgy érzem az állatok sokkal több szeretetet adnak, nem csalnak meg, stb.


Saját lakásom van, saját keresetem, a családom pedig kitagadott a fentiekért. Hogy én mekkora egy idióta vagyok, hogy állatokat mentek, nem pedig unokát szülök nekik és esküvőre hívom meg őket...


2013. szept. 30. 19:26
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Meg az is a bajuk, hogy az állatokra költöm a pénzemet. Egyrészt mi közük hozzá, másrészt meg arra költöm amire akarom, de ők ezt nem tudják felfogni.
2013. szept. 30. 19:27
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
majd beletörődnek....mennyi idős vagy?
2013. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
22
2013. szept. 30. 19:29
 4/37 A kérdező kommentje:
14 éves korom óta mentek állatokat, akkor diákmelóból finanszíroztam. Nekik soha semmijükbe nem került...
2013. szept. 30. 19:30
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

nem érdemelsz azt :)

én legalábbis megértelek, én is elkötelezett állatvédő vagyok, mondjuk én szeretnék gyereket de bár találok és találtam társat úgy mond mindig de valahogy mindig olyan kompromisszumot kellett kössek h nem vállalhattam gyereket eddig sajnos.én inkább kezdem elfogadni h nekem az állatok maradnak, bár sosem gondolnám h a kettő kizárja egymást, sőt, de lehet így hozza az élet.

ezért nem kell kiközösíteni senkit szerintem, miért kéne?

hogy ők nem tudnak elfogadni olyannak amilyen vagy, azt sajnálom de nem hinném h a te hibád.

ha rablógyilkos lennél , oké, de te nem vagy az, máshogy alakul az életed úgy tűnik egyszerűen.

2013. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Különben nem ezért nem akarok gyereket, egyszerűen csak nem vágyom rá. Volt már komoly kapcsolatom, ahol szóba került, majd eljegyzés, de akkor sem éreztem úgy, hogy ez nekem valaha kéne.

Nincs türelmem hozzájuk, nem tudok játszani velük, gügyögni...


Szóval én soha, semmilyen körülmény között nem akarok gyereket

2013. szept. 30. 19:37
 7/37 anonim ***** válasza:
78%

Mi a párommal szintén az állatokat választottuk. Én elmondtam az érveimet anyámnak, látszólag megértette, de mindig szóba kell hoznia, hogy xy unokája oooooolyaaaan éééééédes. Nem érdekel. A munkám miatt emberekkel foglalkozom, baromira kiábrándultam a látszatcsaládokból és a gyerekekből is. Sajnos nem bízom abban, hogy a saját értékrendünkkel, nevelésünkkel a mi gyerekünk más lenne, max akkor, ha egy lakatlan szigeten élnénk.

Ki nem tagadtak, és a nagymamám támogat is, és szereti az állatainkat. :D

29/N

2013. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Na igen, mi is tipikus látszatcsalád voltunk... Közben meg megcsalás, verés, lelki terror.
2013. szept. 30. 19:38
 9/37 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki úgy él, ahogy akar, ahogy ő boldog lesz, persze úgy, hogy másokat nem bánt. Szerintem szép életcélt választottál. Nem kötelező mindenkinek gyerek. De hagyd rá anyukádékra. Ne dörgöld az orruk alá, hogy nem akarsz egyáltalán, mondd azt, hogy még fiatal vagy, most a munkád, és az állatok a legfontosabbak.
2013. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%

Nem érdemelsz kiközösítést de nem mindegy, hogy miért csinálod azt amit.

Te azért nem akarsz férjet, mert csalódtál és félsz és ezt nem tudod feldolgozni. Ez nem normális, ez egy probléma amit kezelned kéne.

Emellett az sem jó se neked, se az állatoknak, ha az emberekhez hasonlítod őket, helyettük vagy velük, nem állatként kezeled őket.

Én sem szeretnék se gyereket, se férjet, de nekem sosem volt semmifelé csalódásom, egyszerűen sosem vágytam rá. Az állatokat imádom, de nem az emberek helyett.

2013. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!