Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én egy 12 éves lány vagyok és...

Én egy 12 éves lány vagyok és azt szeretném kérdezzni, hogy mivel apámnál vagyok pár napig és azt kérdezzte tőlem, hogy ide akarok-e költözzni hát nem tudtam mit felelni mivel anyám akkor nagyon hiányozzna?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha édesanyád jobban hiányozna, mint az apukád, akkor inkább anyukádnál kéne laknod
2013. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Ha szereted az aput, akkor mond meg neki, hogy inkább ő jöjjön haza...

De ha nem olyan , akkor mondd, hogy most még Anyuval szeretnél lakni...

2013. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
szerintem maradj anyuddal, elég ha néha apudnál alszol suli szünetekben és kész. 18/F
2013. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hát ott lakj ahol te jobban érzed magad :D
2013. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Pár nap alapján nem szabad dönteni. Ha anyuddal jól vagytok, ne hagyd őt el, inkább vedd rá apádat, hogy költözzön haza.
2013. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó tanács egy 12 évesnek azt mondani, vegye rá az apját, hogy költözzön haza... és mi van, ha az anyja a háta közepére se kívánja apukát? Nyilván nem passzióból váltak el. Éljenek együtt, mert a kislány nem tud pár nap alatt dönteni?

Normális, aki ilyesmit mond?

2013. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Ha anykukádnál akarsz lakni, akkor lakj ott. Apukád meg fogja érteni.
2013. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tipikus elvált szülők gyermeke helyzet. Szegény gyerek issza meg a levét. A szülők nem tőle váltak el, ha egymástól. Aztán egy gyerek, függetlenül attól

l, hogy az apja nyilván szereti, nem ismerheti a papa hátsó szándékait. Például azt, hogy úgy ítéli meg, hogy egyszerűbb, ha a mama fizet neki gyerektartást, mint ő a mamának. Én azt mondanám, hogy egyelőre a gyereknek a mamánál a helye. A papát sem veszíti el ezzel.

2013. aug. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Nekem is volt olyan időszak, amikor Apukám azt akarta hogy költözzek hozzá, de anyukám nem engedte, én sem nagyon akartam, ezért már pár éve minden 2. Hétvégén ott vagyok, viszonylag jó így :)

2014. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!