Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párommal nem terveztünk...

Párommal nem terveztünk babát, de most úgy néz ki, hogy terhes vagyok. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Még csak fél éve vagyunk együtt, neki már van három gyereke, nekem még nincs. Én 24 éves vagyok, ő 40

Ti mit tennétek a helyemben?


2013. okt. 4. 11:30
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
95%
Minél előbb megbeszélném vele. Ebben csak közösen dönthettek.
2013. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 Je Veux ***** válasza:
100%
"Drágám, terhes vagyok."
2013. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
74%
"Te 40 vagy, én 24, mégsem tudunk védekezni rendesen, édes!"
2013. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Attól függ, o akar e gyereket vagy sem.... Ha nem akar, képes lennek e anyagilag es érzelmileg egyedül nevelni.....
2013. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
33%
Tedd össze a két kezed és adj hállát... fél éve probalkozunk és semmi... én 23 vagyok---
2013. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
78%
Ebben a kérdésben csak ketten dönthettek ,külső befolyástól mentesen (függetlenül attól ,hogy itt milyen válaszokat kapsz )! Azt hiszem ,lehetek őszinte ... ha én a helyedben lennék ,nem biztos ,hogy ezt a babát most bevállalnám . De ez csak az én véleményem ,döntsetek belátásotok szerint !
2013. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Én már szeretnék babát ezért mindenféle képpen megtartom de nem tudom mit fog hozzá szólni.
2013. okt. 4. 11:44
 8/55 anonim ***** válasza:
17%

"Én már szeretnék babát ezért mindenféle képpen megtartom de nem tudom mit fog hozzá szólni."


Fél éves kapcsolatban, te 24 vagy. Te normális vagy, hogy megtartod? Azt sem tudod, hogy kitart-e melletted, önálló kereseted meg gondolom nullához konvergáló.


Ez nem ennyiből áll, hogy "én szeretném, szóval megtartom", nagyon nem. Sajnálom a pasit, hogy egy ilyen őrülttel jött össze, mint te. Húzzál abortuszra két nagy pofon után.

2013. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Képzeld el, hogy dolgozom te kotnyeles satrafa!
2013. okt. 4. 11:48
 10/55 anonim ***** válasza:
24%

HÉ! hogy beszélsz! normálisan írtak neked!

fél éves kapcsolat, pasid öreg, te meg megtartod! hajrá!

2013. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!