Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 22 éves vagyok és tegnap...

22 éves vagyok és tegnap derült ki, hogy terhes vagyok. Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 00:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%
Felnőtt vagy.
2013. szept. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Anyu apu kisbabánk lesz a xy-nal.
2013. szept. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Gyanítom a kérdést azért tetted fel, mert nem komoly kapcsolatból és nem tervezetten vagy terhes.

Illetve fogalmad sincs, hogy ha meglesz a baba, akkor miből fogod eltartani.

Nehéz ügy.

Mit szeretnél amúgy?

Ha megtartani, de tudod, hogy nem fogsz boldogulni, akkor nagyon számít, hogy milyen a kapcsolatod a szüleiddel. Az sem mellékes, hogy a gyerek apukája veled van, vagy sem, vállalja a picit, vagy máris lelépett.

Mindenesetre javaslom a teljes őszinteséget, és azt hogy ha a segítségükre számítasz, akkor fogadd el azt is, amiket mondanak majd.

2013. szept. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Úgy állj eléjük, hogy kész terved legyen az elkövetkező 2-3 évre.
2013. szept. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
nem. Szerencsére anyagilag se vagyunk rossz helyzetben a párommal és 5 év az szerintem elég hosszú idő. Extrásabb megoldásokra lennék kíváncsi!:)
2013. szept. 1. 00:32
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Én is 22 éves vagyok, mi szeretnénk is gyereket, de még így se tudom elképzelni, hogy közölném a tényt a szüleimmel...

Az igaz, hogy felnőttek vagyunk, de még így is kényes téma ez.

Ha ez a kérdés felmerül benned, gondolom benned is van egy kis gátlás a szüleid előtt, de próbáld úgy elmondani nekik, hogy magabiztos legyél, ne félj, hogy mit fognak szólni. ha úgy látják rajtad, hogy ez egy természetes dolog, az élet rendje és örülsz neki, akkor ők is úgy fogják kezelni a dolgot!

2013. szept. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%

" Extrásabb megoldásokra lennék kíváncsi!:)"


Jön a kicsi, nem kocsi, extrákkal!

2013. szept. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

Ja, hogy valami üngyüli-büngyüli szöveget illetve ötleteket vársz?

Mint egy cuki rózsaszín cipő átnyújtása fülig érő mosoly kíséretében?


Na, akkor húzás a babavállalás topikba!

2013. szept. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Itt a gyakorin nem árt tisztázni, hogy megesett leánykáról van szó, aki a szülei nyakára szül egy újabb éhes szájat vagy a párjával felelősségteljesen és örömmel bevállalták a babát. Ha jól sejtem te ez utóbbi vagy, akkor a bekeretezett ultrahangképnek biztos örülnek.Esetleg valami olyan feliratos ajándéknak, amin a nagypapa-nagymama szó szerepel.
2013. szept. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%

Kuldj egy smst

Terhes vagyok.

2013. szept. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!