Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek,3éves a fiam,10...

Mit tennétek,3éves a fiam,10 hós a lányom, ismét terhes vagyok? Spirálom van, plusz szoptatok ezerrel, és nem terveztünk 3 gyereket, se anyagilag se máshogy.

Figyelt kérdés
Semmi segítségem a gyerekek mellé, a férjem látástól vakulásig melózik, alig segít a gyerekek körül. A kicsi nagyrészt szopik még mindig inkább csak kóstolgat rendes ételekből.Tudom csúnyán hangzik hisz más megőrülne egy babáért, de hogy lehetek ilyen peches?
2010. aug. 9. 12:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem tartanám meg.
2010. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
szegénykém, én is elvetetném :(
2010. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
én megtartanám:-) majd csak lesz valahogy, nem lene szívem elvetetni.
2010. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Huh. Nálunk 2 éves a "nagy", 8 hónapos a kicsi és nekem is spirálom van. Nem tudnánk most sem anyagilag sem fizikailag bevállalni egy újabb babát. Teljesen megértem, ha nem tartod meg. Hiszen pont azért tetettél fel spirált, mert most biztos, hogy nem szeretnétek babát. Nagyon sajnálom!
2010. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Jaj Te szegény. Nekem egy 5 hónapos Kicsikém van, de még Vele sem bírok néha.
2010. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos hogy volna szivem elvetetni pedig átgondolva az a helyes döntés.Talán.Nehéz ügy,de megértem hogy vacillálsz.
2010. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Szia.Csúnya ilyet írni,de én is elvetetném..:-(

Neked se jó egy ujabb terhesség...kis phenő kell a testnek is!De biztos nagyon-nagyon nehéz döntés előtt állsz!

2010. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :(( fogalmam sincs mi lesz..az orvos is csak annyit mondott h az esetek 0.1%-ában előfordul spirál melletti teherbeesés..de miért pont én vagyok az?? :((( közben meg rossul vagyok az abortusz gondolatától:((
2010. aug. 9. 13:16
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Lehet rosszul tudom, de spirál mellett veszélyes is lenne megtartani, nem? Ilyenkor ki tudják venni simán terhesség alatt is? Vagy nem zavar be a növekedésébe a magzatnak?

Aztán lehet tévedek...


(én a másik véglet vagyok, nagyon szeretnék 3. gyereket, és titkon reménykedem, hogy szoptatás és védekezés mellett, hátha mégis teherbe esek... Hülyeség, tudom :) Biztos csak azért vagyok így, mert fiatal vagyok, és nagyon véglegesnek tűnik, hogy nem lesz több pici babám... Anyagiak miatt 2 fér bele, nekik tudunk mindent megadni. )

2010. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Eltávolítják a spirált,(van esélye a vetélésnek) de ha minden oké, a terhesség folytatódhat tovább (persze veszélyeztetett is lennék meg kímélet kellene amit 2 gyerek mellett tuti nem tudok megoldani) a férjem nem szeretne abortuszt de rám bízta a döntést (tekintve hogy én végzem a gyereknevelés oroszlánrészét és ezt ő is tudja).
2010. aug. 9. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!