Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam apumnak? Szerintem...

Elmondjam apumnak? Szerintem kibukna.

Figyelt kérdés

Egyik haverja elhívott randizni, eléggé tetszik nekem.

20 év van köztünk.


2013. okt. 5. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kezdj ki édesapád haverjával, lehet, hogy ez az egész a kapcsolatotok rovására menne, meg az apud és a haverja kapcsolatára is. Korodbelivel kezdj szerintem.
2013. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy??

Szerintem apud a haverral ölre megy!!!

Te sem vagy semmi.Basszus apád lehetne.Keress veled egykorúak társaságát....

2013. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem csak tudja már meg milyen barátai vannak.. Én a Te helyedben nem mennék bele ilyen kapcsolatba, hiába tetszene akármennyire is. Legyen egy kis tartásod.
2013. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
23 vagyok.
2013. okt. 5. 16:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem semmi a pasi! Ha 15 vagy, ő 35. Ha 20, ő 40.Ha 30, ő 50.

Sehogy sem vagytok összeillők. Ha te 60, ő 80. Talán akkor már mindegy.

Szerintem is addig beszéld le magad, míg nem sodródtál bele! Aztán már csak szívhatod a fogad. Egyáltalán,szabad ez az ember, vagy családos?

2013. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
23 vagyok,így nem olyan vészes szerintem, 15 az durva lenne. Mindig olyan kedves velem, nem is tudom, sosem tetszett ennyivel öregebb pasi. Valahogy szép lassan csak közelebb és közelebb került hozzám.
2013. okt. 5. 17:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Gondolom te is olyan 20 éves vagy, nem?


Volt egy ilyen kapcsolat az ismeretségünkben, 10 éve az Kistestvérem és Édesapám volt osztálytarsa között, de a férfi karatemester volt :-) Bizony, be kell h valljam, nekem picit sok volt de persze nem jutna eszembe ezt kimutatni.

Persze mindenki azt szeretne ha a gyermeke boldog kapcsolatban legyen, ami nemcsak 1-2 hanem 25 évig is jó lehet. Talán ha rögtön hozzáteszed, hogy nem akarsz a férfivel 10 évet lehuzni, csak egy laza szexkapcsolat lesz... :D

nnajo ennyi!

2013. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem apapótlékra kell neked ez a pasi? Azt adja meg neked, amit az apukádtól nem kapsz meg? Figyelmet, meghallgatást, kisebb ajándékokat?
2013. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne lőj házinyúlra. Annak sosincs jó vége.
2013. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Meghallgat,figyel rám, ezek mind igazak. Apu ezt sosem tette, ez is igaz. Bár elég sportos, fiatalos ez a férfi, eleinte nem tekintettem rá férfiként, de most már sajnos igen.
2013. okt. 5. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!