Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam az osztálytársamnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az osztálytársamnak, hogy szerintem csalja a pasija a legjobb barátnőjével? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy osztálytársam akinek kb 3 éve van barárja és van egy barátnője, akivel sülve-főve együtt vannak. Viszon néhány bulin, ahol ott volt a barárja is, észre vettem, hogy a barátnője és a pasija között van valami. Még myVIP-en is van egy olyan kép ahol a pasi a csaj fenekét fogja. Ha az oszt.társam nem volt suliban, bejött a pasija a barátnőjéhez, mikor az oszt. társamhoz sem jön be soha...

Szóval szerintetek elmondjam neki, hogy mit vettem észre vagy hagyjam, hogy maga jöjjön rá?

(Am 18 évesek vagyunk a pasi pedig 21)


2010. máj. 25. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én elmondanám neki
2010. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
en is elmondanam de csak finoman mert lehet hogy megsertodik vagy hasonlo...
2010. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem mond el..
2010. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Célozgass rá,hogy jobban figyeljen oda, de ne mond el konrétan, mert téged fog megutálni. Sajnos mindig az a rossz aki a hírt hozza...Vezesd rá valahogy,hogy ő ismerje fel,hogy mit művelnek vele, már ha igaz. Mert te is csak sejted. Ha meg esetleg nem igaz, akkor te kerülsz sz@arba, mert te szét akarod őket szedni...
2010. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha alaptalan a dolog, akkor te leszel a sz@rkeverő, szóval jól gondold meg. Én még várnék a dologgal a helyedben, amíg biztosabbat nem tudsz.
2010. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
NE! ne mondd el, én már egyszer ugyanilyen helyzetben jóhiszeműen h segítsek elmondtam és a végén addig kavartak amíg én lettem a gonosz... inkább maradj ki belőle, főleg ha nem vagytok olyan jóban a lánnyal, csak osztálytársi viszonyban.
2010. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez nem a Te dolgod. nem fognak a hős igazságosztónak tartani, viszont Te leszel a kavarógép. - Joggal. Nem a Te életed, ez azokra tartozik. Az igazság majd kiderül idővel, vagy nem.

Mások életében nem kell matatni.

2010. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mássz rá a csávóra
2010. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gyomorforgató ez a semleges hozzáállás amit látni lehet manapság?

Nem a te dolgod? Igaz tényleg nem, de amit a pasi csinál a barátnőddel (ha tényleg csinálja) az szörnyű. Ha a barátja vagy, nem hagyod, hogy átverjék.

A barátok segítenek ha rossz idők jönnek, és ha kell pofánvernek ha rossz irányba mész, sőt néha felnyitják a szemed még akkor is ha vak akarsz lenni.

Szerintem figyelmeztesd, mondd el neki mire gyanakszol, de ne legyél ostoba! Írj neki névtelen levelet (nyomtasd ki, akkor a kézírást sem ismeri fel). Próbálj más stílusban fogalmazni és ne legyen benne semmi arra utaló jel, hogy te írtad. Ha látod, hogy ennek hatására ugyaúgy nem veszi észre, hogy a pasija átveri, akkor mondd el neki személyesen. Mondd meg neki, hogy jót akarsz neki, és onnantól azŐ dolga mit tesz. Ha ezekután kiadja az utadat, akkor nem érdemli meg, hogy a barátja legyél.

2010. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd el szerintem is, de csak óvatosan, nehogy azt higyje, hogy rosszat akarsz! :)
2010. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!