Anyukám miért ilyen?

Figyelt kérdés
A történet tavaly évvégén kezdődik.Megbeszéltük egymással,hogy nyáron elmegyünk a másikhoz egy napra ottaludni.Mert nem egy településen lakunk.Mindekettőnk szülei benne voltak,az én anyukám már nézett is programokat,hogy hova mehetnénk el,pl.:állatkert,mozi.Tök jó volt minden júliusig.Mert anyukámnak mindenegyes nap elmondtam,hogy hívja már fel az LB-m anyukáját,hogy beszéljék meg mikor jöhet el.Persze anyum állandóan csak azt mondta,hogy majd holnap,majd holnap.Aztán július végén előjött újból a téma.És mondom anyunak azt amit eddig is mondta.Erre ő elkezdett velem veszekedni,hogy én hogy képzelem,hogy ő be fog engedni egy vadidegen ember a házunkbe.Pedig a LB-m nem egy "húú de rossz lány".És most itt van szeptember,az egészből nem lett semmi.Most úgy tervezem ha lesz hosszú htévége,nem itt aludni,de meghívnám.De anyu miért nem engedi?Én segítenék neki

2013. okt. 6. 09:36
 1/2 Mátyás3 ***** válasza:
Ennek nincs értelme, olvasd el az egészet, kivel beszéltél meg mit? Mi az az LB? Amúgy meg ezt szüleiddel kéne megbeszélni, nem random emberektől megerősítést várni a neten, hogy milyen kegyetlen sorsod van.
2013. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10 év körüli kislányok szójárása a LB :))) legjobb barátnő :)))
2013. okt. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!