Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragszom anyukámra, legszíves...

Haragszom anyukámra, legszívesebben pár napig szóba se állnék vele, de mégis csak szeretem mert az anyukám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szüleim nyugdíjasok. SAjnos anyukám sokszor becsiccsent estére.

Kértek tőlem egy szívességet, mondtam hogy amint hazaér a párom, megcsinálom. (Kutyának kellett volna lenyírni a szőrét, de egyedül nem tudom, csak ha a párom lefogja)

Párom még dolgozik, reggel 7 óta nem volt itthon, étlen szomjan van (legalábbis se pénzt se kaját nem vitt magával), ha hazaér csak egy forró fürdőre és vacsorára vágyik majd.

Szóval apum felhívott, hogy mi van a kutyával. Mondtam hogy ne haragudjon, de a párom még dolgozik (nem állunk túl jól anyagilag, és muszáj hogy elmenjen maszekolni), ezért nem tudjuk ma megnyírni a kutyát. Azt mondta rendben, semmi gond, majd akkor holnap vagy hétfőn.

Felhív anyukám is, elhordott mindennek (nem keveset ihatott), hogy milyen szemét vagyok, mert megígértem valamit és nem teljesítettem, bezzeg ők mindig rögtön ugranak.


Nővérem is mérges rá, amikor anyu iszik nem is szeret vele beszélni vagy találkozni. Ha meg unokahugimra vigyáz, akkor meg az lenne a minimum, hogy nem iszik.

22L


2013. szept. 14. 18:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Apukám is szokott inni, ráadásul ma bulizni voltak. Apukám kicsit kövér, meg ő elég sokat eszik. Anyu keveset eszik, és sokat iszik. :(
2013. szept. 14. 18:45
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg nekik, hogy a sok pia meg kaja árából legközelebb fizessenek egy kutyakozmetikusnak.
2013. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én anyám is alkoholista. Tönkre tette a gyerekkoromat...
2013. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Én is haragszom rá, elköltöztem tőle, kb 2 havonta látom, és ha szerencsém van, akkor józan.
2013. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyukádnak szerencséje van, hogy ennyire szereted. Részegen kiabál veled, belátás az irányotokba meg semmi? Nem várhat a kutya szőre még egy-két napot, amikor esetleg lenne időtök? Részegen vigyáz kisgyerekre? Jajj... persze tudom, hogy kívülállóként könnyű beszélni, de szerintem próbáld meg kicsit kevésbé szeretni. :(
2013. szept. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alkoholistára ne bízzatok gyereket.
2013. szept. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!