Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg anyának h...

Hogy mondjam meg anyának h 2-est kaptam?

Figyelt kérdés
Naon félek de muszaáj elmondanom neki
2013. okt. 9. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ miböl, ha valószínűségszámításból akkor nyugodtan elmondhatod. Lehet még örülni is fog neki.
2013. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így: Anya! Nagyon sajnálom, igyekeztem, de sajnos becsúszott egy 2-es. Ígérem kijavítom, méghozzá gyorsan.
2013. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
En reggel szoktam ugy 5 perccel mielott elmegyek, szoba hozom h eleg rossz jegyeket kaptam, es akkor ralerdez es elmondom, de par perc mulva elmegyek szoval nem tudja annyira felhuzni magat. Mire hazaersz megnyugszik valamennyire. :)
2013. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ez jó ötlet kár hogy nem volt 30 éve gyakori kérdések.hu


42F

2013. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Anya, van egy jó hírem! Nekem lett az osztályból egyedül kettes a .... dolgozatom, a többieké mindenkié egyes! Ez valahogy másképp hangzik :)
2013. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy elnézem a helyesírásodat, magyarból kaphattad, sőt, még jól is jártál azzal a kettessel.
2013. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Az attól függ hányas tanuló vagy! Az én anyám görögtüzet gyújtott ha kettest vittem haza!
2013. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Attól függ,miből.

Anya örül,ha matekból vagy kémiából van kettesem,de a humán tantárgyaknál csak annyit mondd,hogy ki kell javítsam,mert nem megtanulhatatlan.

Mondd,hogy majd kijavítod,következő órán jelentkezel felelni és a többieké is rossz lett.

2013. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!