Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy nincs barátom, ha ki van szívva a nyakam?

Figyelt kérdés

Egész nap sikerült eltakarnom,de bejött a szobámba,miután fürödtem és a hajam még össze volt fogva,azonnal meglátta.Mondta,hogy szeretné megismerni a barátomat.

De igazából nincs barátom!

Vagyis,nem vagyunk együtt...Röviden annyi,hogy tegnap elveszítettem egy olyan sráccal,akit elég sokan utálnak,mert nagyképű,mindenkinek beszól,de ha bajba keveredik,a szülei mindenből kihúzzák,mert van pénzük meg kapcsolataik.Attól,hogy szinte az összes ismerősöm utálta,én jól elvoltam vele,nyáron jóban lettünk,segített pár dologban és "kicsit" tetszett is,mert nagyon helyes.

Úgy volt,hogy tegnap én a legjobb barátnőméknél alszom,de előtte elmegyünk egy szülinapi buliba.Ott a barátnőm még kora este rosszul lett,ezért a srác meg én hazakísértük,de én inkább a sráccal maradtam utána...A szülei nem voltak otthon,elkezdtünk filmezni és a többit ki tudjátok találni.

Nem bántam meg,mert jó volt vele és tapasztalt is volt,szóval nem bénázott...csak nem tudom,hogy anyának ezt hogy adjam be.

Mert ezt nem hiszem,hogy jó ötlet lenne elmondani.

Szerintetek?


2013. okt. 5. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Vámpír?
2013. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered (legalábbis neked kellene) anyukádat!


Én örülnék, hogy a gyermekem beavat, annak viszont kevésbé, hogy nem kapcsolatban, ráadásul egy eléggé megbízhatatlan sráccal történt a dolog.

Legalább védekeztetek?

2013. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezt, amit ide leírtál, így meséld el anyukádnak!


Nem biztos, hogy büszke lesz rád, de ha őszinte a kapcsolatotok, akkor mondd el neki.

2013. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Hát ha mégis be akarnád avatni őt, akkor:

"Anyu, figyelj, tegnap elveszítettem egy sráccal, de csak mert "kicsit" helyes, na szóval és onnan a folt. De ne gondold, hogy járunk, az úgy nem lenne menő."

2013. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Csak anya néha meglep,mert van,hogy mindent megenged,de máskor meg a legkisebb dolgokon kiakad és üvöltözik.

Nem azért tettem,hogy "menő" vagy bármi hasonló legyek.

2013. okt. 5. 21:03
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Mondd azt, hogy majd bemutatod, aztán ha legközelebb rákérdez, mondd, hogy már szakítottatok. Azt egyelőre ne, hogy le is feküdtél vele.
2013. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Legalább védekeztetek? Hány éves vagy?
2013. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Védekeztünk.16 leszek decemberben.
2013. okt. 5. 21:12
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Szóval szexhez elég érett vagy, de egy beszélgetésre nem?


érett ember:

a, nem csinál olyat amit később megbánna

b, vállalja a tetteinek a következményeit

2013. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Bírom az ilyen nagylányokat. Egészen addig nagyon érettnek érzik magukat, amíg haza nem érnek. :)
2013. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!