Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom mit tegyek, apám...

Nem tudom mit tegyek, apám fenyeget hogy agyonver, anyám meg csak uszítja . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Németországban élek. A nővérem is itt él Németországba, és tudja hogy milyenek anyáék. Anyám egyszerűen undorító, mindenféle mocskos állatnak el hord meg minden. Apám azt csinálja amit ő mond, de amúgy ő is nagyon utálja. De mégis mindig vele ért egyet. Már apám azzal is fenyegetett hogy megöl meg minden. Én meg megmondtam neki hogy megyek a tanárokhoz meg az igazgatóhoz ha nem fejezi be. De nem merek semelyikhez menni. Tesóm azt mondja ha megférnek akkor menjek nyugodtan a tanárhoz. A kistestvérem et meg nem bántják soha meg mindig játszanom kell vele. De ha mondjuk tanulnom kell , és azt mondom hogy nem akkor apám meg anyám ordítoznak velem. Mit tegyek ? 13/L
2013. okt. 12. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül menj a tanárodhoz. Ők segíteni fognak.
2013. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt mondják hogy ez normális mert mindegyik szülő így neveli a gyerekét
2013. okt. 12. 12:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Miért hord el téged anyukád mindenféle mocskos állatnak? Azt megtudod mondani? Miért mondanak ilyeneket? Ha komoly problémád van, akkor nyugodtan menj el az igazgatóhoz, és mond el neki hogy milyen problémák vannak otthon, de feltétlenül említsd meg neki, hogy ne szóljon erről a szüleidnek. Az igazgató és a tanáraid felnőtt emberek, ők tudni fogják, hogy mit kell tenniük az érdekedben. Ameddig nem történik változás, addig pedig viszont tanulj, segíts takarítani stb. lássák rajtad a szüleid hogy igyekszel jó lenni. Remélem tudtam segíteni, ha gondolod, írj üzenetet.
2013. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj segítséget a tanártól. Hátha van valami rokon, aki befogadna téged és valahogy el tudnátok intézni, hogy örökbe fogadjanak.
2013. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért hord el mocskos állatnak, mert néha ha tényleg valami nincs a helyén a szobámban akkor én egy állat vagyok meg minden. És azt mondja hogy kitesz a szobámból, meg a telefonomat is elveszi mert az az övé. Pedig egyáltalán nem ő keresi a pénzt a családban
2013. okt. 12. 22:16
 6/6 anonim válasza:
55%
jelentsd fel őket a rendőrségen egyszerű.
2013. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!