Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Apám 1 éve folyama...

Mit tegyek? Apám 1 éve folyamatosan csalja édesanyámat. Öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Apám 1 éve folyamatosan csalja édesanyámat. Közben-közben kiderült, de mindig úgy volt, hogy befejezi a szutykos szeretőjével. Boldog párkapcsolatban élek, párom a támaszom is. Édesanyám a kisöcsém és egyéb szorult hátterek miatt nem tudja elhagyni apámat. Apámat már nem szeretem, minden hozzáfűződő érzést megölt bennem.Gyűlölök itthon és sokszor már gondolkoztam az öngyilkosságon is, egyedül a párom miatt nem tettem meg. Valami tanácsot könyörgöm!!!

2013. aug. 4. 19:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

Most komolyan... Azért öngyilkos lennél mert a szüleid képtelen az életüket helyrehozni vagy változtatni rajta?? Ne viccelj már!! Ha ilyen meg fordul a fejedben akkor tuti a párod nem az eszedért szeret téged...

Amúgy meg.. Minek foglalkozol olyan dolgokkal ami nem rád tartozik?? Ha anyádnak jó így, nem tesz semmit, akkor te minek görcsölsz rajta???

2013. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

olyan nincs, hogy valakit nem lehet elhagyni. mondjuk segíthetnél neki albérletet keresni és segíteni, hogy ki tudja fizetni


az elsőnek igaza van, ezzel csak anyukádat szomorítanád el még jobban, nagyon butaság így megoldani valamit, ami nem is te problémád

2013. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%

WHYYYY?????

Hány éves vagy te?

És megint csak: whyyyy?????

2013. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Első! Gondolom, nem voltál ilyen helyzetben..(nem is kívánom neked)! Hogy a párom miért szeret, nem ehhez kapcsolódik. Édesanyám mellett állok, nekem is tönkretették így az életem. Apám gyáva, és ő is tudja. Naponta ha valaki ebben él, nem bírja. Hidd el!
2013. aug. 4. 19:59
 5/31 MrPifta ***** válasza:
100%
az öngyilkosság az soha semmire nem megoldás. Azzal csak elveszed az esélyt, hogy valaha jobb legyen
2013. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
100%
Hülye, ne legyél apád hülyesége miatt öngyilkos. Egyébként meg mit akarsz azzal elérni hogy megölöd magad! Szerintem ez nem a te dolgot de én a helyedben négyszem közt beszélnék anyukámmal hogy ez akkor sem állapot!
2013. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Harmadik! 18 éves vagyok, érett gondolkodású. Második! Az öngyilkosságot én is elítélem, sőt betegségnek tartom.
2013. aug. 4. 20:00
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Érett? Azzal, hogy öngyilkos akarsz lenni, mert anyád gyáva és nem hagyja ott az apádat? Igen, ez aztán érett gondolkodás. Az biztos éretlen lenne, ha leülnél anyuddal és átbeszélnétek milyen lehetőségei lennének, elmenni egy ügyvédhez, lakást keresni neki, beadni a válást. De nyugodtan öld meg magad, azzal aztán sokat segítesz... érettség a tököm!
2013. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

MrPifta! Remélem, hogy egyszer jobb lesz. És az az egyszer minél közelebb van.

Apám hülyesége.. tönkretette az egész családomat. Édesanyám életét úgy néz ki teljesen, az enyémbe beletiport.

2013. aug. 4. 20:03
 10/31 A kérdező kommentje:
Nyolcadik! Köszi a véleményt. Igen, érett. De tudod, ha édesanyámnak nincs olyan fizetése, családi háttere, akkor ez nem megoldható. Elsősorban olyan emberek véleményét várom, aki tudja milyen ez..
2013. aug. 4. 20:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!