Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csalódtatok édesanyátokban...

Csalódtatok édesanyátokban valaha?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor olyankor rosszat is gondoltok róla? S hogyan dolgozzátok fel lelkileg a büntudatot ami a rossz gondolatokkal jár? Vagy hogyan dolgozzátok fel azt amikor azédesanyátok igazi oldalát megismeritek, ami nem egyezik azzal amit addig gondoltatok róla?
2013. okt. 13. 21:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Csalódtam benne. Rengetegszer. Egy lelki nyomorékkà tett. Nincs bűntudatom amiért elitélem őt mint embert. Mit gondolok róla? Mostmàr semmit. Nem érdekel mi van vele, számomra ő már egy sok idegen emberkközül.
2013. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer becsapott egy komoly dologgal kapcsolatban, nem gondoltam róla rosszakat, de még most is haragszom emiatt.
2013. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Csalódtam már benne. Nem életbevágóan fontos dolog, de rosszul esett.

23 éves voltam, és még szűz. Szinte tényleg mindent elmondtam neki, mert megbíztam benne. Összejöttem egy sráccal, és azt is elmondtam neki, hogy akkor még nem feküdtem le vele.


Aztán egy pár hét múlva valahogy kicsúszott a száján, hogy a barátnői csodálkoznak azon, hogy ilyen sokáig szűz maradtam.

Én persze rögtön kérdőre vontam, hogy már nem azért, de az ilyesmit miért kell a barátnőinek elmondani? Végül megtudtam, hogy az egész szomszédság az én szűzességemről beszélt anyunak köszönhetően, mert ő elmondta ugye a barátnőknek, azok meg szépen tovább adták mindenféle ismerősöknek.


Nagyon rosszul esett, hiszen nem azért mondtam el neki, hogy kikotyogja, hanem azért, mert megbíztam benne. És nagyon szégyellte magam a szomszédság előtt (panel), nem azért, mert szűz voltam, hanem azért, mert az ilyesmit nem szoktuk a szomszédokkal kitárgyalni. :(


Igen, nagyon mérges voltam r, még kiabáltam is vele. És utána nekem is lelkiismeret furdalásom volt. Tudtam, hogy nem azért mondta el nekik, mert nekem rosszat akart, hanem inkább fel akart vágni, hogy neki micsoda erkölcsös kislánya van. :) Csak hát hülyén jött ez így ki.


Szóval pár éjszakát végigbőgtem, hol anyu miatt, hol a szégyen miatt, aztán ez is szépen elmúlt. De azóta nem mondok el neki mindent.

2013. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%

Soha! Csodálatos asszony!

35/N

2013. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De sajnos, már 20 éve meghalt. Nagyon szerettem.
2013. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem csalódtam soha.Néha ugyan hárpia,de lehetek bármilyen rémes,ugyan úgy tud szeretni.
2013. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Igen, nem egyszer és nem kétszer. Már nem haragszom rá.
2013. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem vannak megbocsájthatatlan dolgok is, amit egy szülö követ el a gyerekével szemben. Persze helyzetfüggö minden.
2013. okt. 13. 22:32
 9/23 anonim ***** válasza:
De még mennyire, de ugyanakkor mérlegelek, szeretet nélkül nevelt fel, amely nagyon kihat az életemre!
2013. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Az enyém folyamatosan csalódást okoz. Nem jó ember és ez fáj. Érzek valamiféle bűntudatot, de igazából nem kéne.
2013. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!