Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányommal csúnyán összeveszt...

A lányommal csúnyán összevesztem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elment ma valamerre, én pedig a szobájában felsepregettem, a szekrényében pakolásztam amikor megtaláltam egy kis dobozt amiben előzőleg gyógyszer volt. védekezés nélküli szexre.

Csúnyán kiakadtam, számon kértem.

A baj hogy ő volt felcsattanva hogy mit kotozok nála.

21éves, nem tudom mikor az a doboz, mert az biztos hogy a párja másfél hónapja nincs itthon.Külföldön dolgozik. Lehet megcsalja?Mit tegyek? Hogyan mondjam meg neki nem helyes a viselkedése, az anyja vagyok!


2013. okt. 14. 21:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Fogamzásgátlóról beszélsz?
2013. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem! egyszemes. E betűvel kezdődik ha jól tudom, nem emlékszem. szürke a doboz
2013. okt. 14. 21:56
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Biztos esemény utáni, 72 órás tabletta
2013. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Esemény utáni tabletta? Escapelle?


Finoman elmondhatod a véleményed, de a szekrényében pakolászni nem illik. Tudom, hogy jót akartál, de sok titkot rejtenek a fiókok.

2013. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Már felnőtt nő,semmi közöd hozzá.
2013. okt. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
És ha kiszakadt a gumi? Az unokának jobban örültél volna, mint a szürke kis dobozkának?
2013. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Kérj bocsánatot, hogy kutattál és hagyd békén. Egy 21 éves nőt nem kérhetsz számon! Ha olyan kapcsolatot alakítottál volna ki vele az első 15 évben, akkor lehet, hogy megbeszélte volna veled az ügyet.
2013. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérj bocsánatot és máskor ne kotorássz. Ha 13 éves lenne, akkor oké, hogy kiakadsz (bár akkor sem kéne nála rámolni), de egy felnőttről beszélsz. Ha megcsalja a párját, az is az ő dolga, semmi közöd hozzá. Az is lehet, hogy fél éve ott van a doboz, mert nem merte kidobni, nehogy a szemétben megtaláld, gondolom tudja, hogy olyan kutakodós fajta vagy. Lehet kiszakadt a gumi, vagy ha véletlen egyszer hülye mód védekezés nélkül belement a szexbe, akkor is volt annyi esze, hogy vegyen be ilyet.

Ha 21 év alatt nem sikerült megnevelnek (bár nem értem, mi a gond igazából), akkor már nem most kéne elkezdeni, úgysincs értelme.

2013. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sem kell ebbe beleszólnod,mivel a lányod már felnőtt nő és nem köteles beszámolni neked mindenről,pláne nem a szexuális életéről.

Én nem 21,hanem 18 voltam,mikor hasonlóképpen az anyám esemény utáni tabinak a tobozát találta meg a fiókomban,amikor keresett valamit.Ő is számonkért,én meg ugyanúgy,mint a te lányod fel voltam háborodva,hogy miért kellett kutakodnia a fiókomban.Én igazából azért nem mondtam el annó anyumnak a dolgot,mert úgy gondoltam,hogy elég nagy vagyok már,ahhoz,hogy ezt egyedül elintézzem és nem akartam feleslegesen felzaklatni.

A te lányod sem kislány már,gondolom van magához való esze,nem köteles mindenről beszámolni neked.Igazából ahhoz sincs közöd,hogy kivel szexel,vagy esetleg megcsalja-e a párját.Max. azt finoman megkérdezheted tőle,hogy mikor vette be a tablettát,de úgy is azt mond,amit akar.Ha megcsalta a barátját,nem biztos,hogy be fogja vallani neked.

2013. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan azt akartam írni amit a 8. válaszoló, így ezzel már nem untatlak, de a válaszok nagy részében azt nem értem, hogy ha 21 éves, már miért nincs köze a lánya magánéletéhez? Attól még ugyanúgy a lánya, és ha mondjuk én megcsalnám a páromat (bár nem tenném), anyám lenne a legelső, aki megtudná, mert hát azért az anyám, nem?
2013. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!