Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a lányommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a lányommal és utólag úgy érzem túl reagáltam! Kérjek tőle bocsánatot vagy nem érdemes? Többi lent (fontos)

Figyelt kérdés

Rajta kaptam a 14 éves lányomat ,hogy maszturbál..és el hordtam mindennek!:( Hiba volt ugye?

főleg ,hogy a fejemhez vágta ,hogy : Mit akarsz inkább a barátommal feküdjek le?" (8 hónapja vannak együtt)

Aztán mondtam neki ,hogyha megtudom 18 éves koráig nem mehet sehova suli aztán egyből haza..még szombat vasárnap se!

erre azt mondta : hogy tönkre teszem az életét! és hogy ne csodálkozzak ha egyszer lelép..Szerintetek igaza van a lányomnak és túl reagáltam ezt a maszturbálási ügyet?

Vissza gondolva elég nagy hülyeséget csináltam. :(

és most utál.

előre is köszönöm

47Nő


2011. márc. 25. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát már az szarul eshetett neki hogy rajtakapták,szerintem kérjen bocsánatot
2011. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szegénynek épp elég megalázó,hogy ezen kapta rajta őt..:S

És igaz,inkább ezt csinálja,mint,hogy szexeljen...milyen korán kezdik,úristen..már barátja van...

Hihetetlen,hogy utánozzák a felnőtteket..szép,szép..gyerekszerelem...de miért kell szexelni is már ilyen korán?!Ez most csak eszembe jutott,nem a lányodra értem:)

2011. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legoptimálisabb lépés volt ezért összeveszni vele. Sőt, egyenesen értelmetlen. Hisz nincs ebben semmi rossz. Megismeri a testét, tudja mi jó neki.

Erre csak az a "gyógymód" van, hogy le kell vele ülni és bocsánatot kérni, ezután felvilágosítani. A lányának pedig igaza van, ebben a korban inkább csinálja egyedül mint egy fiúval. Így is épp elég lány szaladgál az utcán akik azt hiszik hogy 15 évesen nagylányok. Persze ez nagyon nem így van.

2011. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igen már én is tudom hogy túl reagáltam és hibáztam!

de hogy hozhatnám helyre? adjak neki vibrátort ?--> na jó ez durván hangozz:/ csak kétségbe vagyok esve :(

2011. márc. 25. 22:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
jó nagy paraszt voltál gecc pffffffffff
2011. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Feltétlenül tudja meg, hogy sajnálod. Egy kisgyereknél is normális.
2011. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

a lányodnak igaza van,ez biológiai folyamat ,teljesen természetes ,hogy maszturbál és nagyon jól mondta ,hogy örülhetsz ,hogy a kortársaihoz képest mást nem csinál. Én se vagyok éppen egy liberális felfogású,sőt konzervativnak mondom magam,de ez nagyon durva ,hogy így kiakadtál ,megérdemelne egy bocsánatkérést


a vibrátor meg már a ló másik oldala

2011. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hmmm.. miért reagáltál ilyen hevesen? Mikor te kislány voltál, a te szüleid mennyire mereven kezelték a szexualitást?

Ez nem számít, csak érdekel.


Utál? Nem gond, ezt helyrehozhatod.

Ülj le vele beszélni. De ez most legyen más, mint amik eddig zajlottak kettőtök között. Úgy sejtem egyedül neveled. Nem lehet könnyű.


Figyelj, bizonyára nem szereted ha mások mondják meg hogyan neveld a gyereked, de ha már feltetted a kérdést itt van néhány tanács.


Egy kamasz lányt, aki a hormonoktól túlfűtött, nem foghatsz le ilyen szorosan. Van igénye, hogy legyen magánélete neki is. Nem irányíthatod minden lépését. Kezd felnőni.

Ezt neked tiszteletben kell tartanod.


A maszturbálás is egy magánügye. Az ő teste, azt csinál vele amit akar. Ez mindenre igaz. A szexre is. Szerinted ha tiltod neki, fenyegeted, akkor nem fogja csinálni? Egy frászt. Csak azért is fogja! Ez nem nevelés.


A te dolgod, hogy elbeszélgess vele ezekről. Elmondhatod a véleményed, hogy szerinted azért nem jó fiatalon szexelni mert.. vagy éppen nyugodtan csinálja mert... stb, aztán a tapasztalataid, és persze minden fontos tudni valót a dolgokról (védekezés, előváladék, kockázatok, stb..), persze nem csak a szexről, hanem bármi ami előjön majd az életébe.

De NE mondd meg neki hogy mit csináljon, ne fenyegesd, ne zsarold. Azzal nem érsz el semmit. Azt kell éreztetned vele, hogy a saját életével azt kezd amit akar, de sokkal jobban jár ha megfogadja a tanácsaidat.


Meglátod, ez a fajta módszer sokkal célravezetőbb. Egyrészt elkezd bízni benned, a viszonyotok sokkal jobb lesz, és bizony-bizony ha magánéleti problémája lesz, akkor azzal bátran fog hozzád fordulni, tanácsért. Igen, ő fog odamenni hozzád.


A jelenlegi állás szerint, az alapján amiket mond, ez nem fog bekövetkezni. Ezért kell változtatnod. Ha nem változtatsz, akkor el fog távolodni tőled, titkolózás lesz, és azt veszed észre hogy nem ismered a saját lányod.


A maszturbálásról.

14 éves én szerintem egyáltalán nem korai elkezdeni, és semmi rosszat nem látok benne. Megismeri a saját testét, tudni fogja mi a jó neki, ami jelentősen megnöveli a elkövetkező szexuális életének élvezeti faktorát. A jó szex pedig megerősíti a párkapcsolatot. Ezenkívül jó stresszoldó, csökkenti a sok stressz hatására kialakuló megbetegedések kockázatát.

Ezért én a lányomnak biztos nem mondanám, hogy ne csinálja. Vibrátort ne vegyél neki, az hülyeség. Túl jó érzés lesz, és majd a pasival meg lehet hogy nem fogja élvezni.


Ennyi lenne. Minden jót.

2011. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már 5/6 évesen fantáziáltam, pedig éretlen vagyok a koromhoz képest.
2011. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%
Nemhogy örülnél neki, hogy ő simogatja a saját punciját és nem fekszik le fiúval. Teljesen természetes dolog a maszturbálás! Nagyon rosszul tetted, hogy ezért elhordtad mindennek. Az a minimum, hogy bocsánatot kérsz. De a lányod helyében én nem könnyen bocsájtanék meg!
2011. márc. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!