Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom anyja közel 20 év után...

Párom anyja közel 20 év után megkereste a fiát és most hirtelen tartani akarja vele a kapcsolatot. Eddig semmit sem tudtunk róla. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Páromra bíznám a döntést.


Ha párod helyében lennék, azt szeretném tudni hogy miért hagyott el, tehát egyszer biztos találkoznék vele.

2013. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Adnék neki egy esélyt. Nem tudhatod, hogy az akkori döntését miért hozta, ahogy azt sem, hogy az elmúlt 20 évben kereste-e. Akadályozva volt-e, stb.


Semmiképpen ne a Te, hanem a párod döntése legyen, hogy mit tesz, de én biztos támogatnám. Egy esélyt legalább a magyarázat idejére szükségesnek gondolok. Ha nem érdemli meg az anya titulust, párod elküldheti, de legalább a körülmények ismeretébe, nem anélkül.

2013. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Támogasd a párod, akárhogy is dönt. Én mondjuk nem lennék rá kíváncsi, de ez az én véleményem. Lehet, hogy kényszerből hagyta el azelőtt, de hogy 20 évig egy képeslapot ne küldjön, vagy fel se hívja, az szerintem durva.
2013. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel, támogasd a párod, hisz te magad is tudod hogy nagy szükségünk van az édesanyánkra, és jobb később mint soha!
2013. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!