Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek a lányotoknak...

Ti megengednétek a lányotoknak, hogy huszonévesen még veletek éljen, ha dolgozik, és a fizetése felét odaadja nektek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 06:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Felénk szégyen lenne elkérni a fizetését. Nem megengedni, hogy otthon lakjon? A szemem kisülne.
2013. jún. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért Téged ki akar dobni otthonról az anyukád?
2013. jún. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
a szülők nyugdíjasok
2013. jún. 7. 06:49
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adna pénzt,csak dolgozna vagy iskolába járna, akkor igen. De ha egyiket sem csinálná is megengedném,hisz a gyermekem. Megpróbálnék neki segíteni hogy munkát/iskolát végezzen, de nincs olyan ok,amiért nem engedném meg!
2013. jún. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
nem akar kidobni, de úgy hozta a sors, hogy a városban kaptam munkát, ahol felnőttem és nem kéne albérletbe mennem, de két nyugdíjas szülő nyakán maradni anélkül, hogy ne adjak bele a háztartásba, szerintem nem fair
2013. jún. 7. 06:50
 6/31 anonim ***** válasza:
85%

Már hogyne, nem is értem ezt a kérdést!

Nálunk pénzt sem kell adni...

2013. jún. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehet velük beszélni ezt a pénz dolgot... Rákérdezel,hogy ők mit gondolnak,ilyesmik. Ha ők is azt mondják,hogy nem kell pénz, de te így nem érzed fairnek akkor más módon is tudsz nekik segíteni. Vagy pl ne pénzt adj,hanem vásárolj be nekik, segíts kitakarítani a lakást/házat, ha kertes ház van, segíts a kertben... ilyesmik. Beszélj velük és az alapján cselekedj
2013. jún. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem engedném meg, hogy odaadja a fizetése felét! Bár a leánygyermek helyébe inkább menekülnék otthonról! Aki ilyet kérdez, szülőként, szülőnek se nevezze magát, és gyerekét se nevezze gyerekének! Persze oké, a rezsi költségekből ő is vegye ki a részét, de a fizetése felét elkérni, nem emberi dolog.
2013. jún. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
A felét nem engedném,hogy odaadja,de mondjuk a 20-30%-át igen. Közben én azt eltenném neki,nem költeném el,aztán ha külön életet kezd visszaadnám.
2013. jún. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Én így laktam otthon. Igen hazaadtam a pénzt, anyu vásárolt, fizette a csekkeket, főzött.(az hogy segítek a háztartásban szerintem tök természetes,nem a hazaadott pénzen múlik) Amit kellett elköltött belőle anyu, de amikor elköltöztem otthonról, a hazaadott pénz nagy részét egy összegben meglepetésszerűen megkaptam.
2013. jún. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!