Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek az én szuleim is...

Mit tegyek az én szuleim is ilyenek?

Figyelt kérdés

Nincs barátom ,de nem engednek el sehova sem.Nincsenek barátaim se semmi.17/l.

Ebben tokéletessen az anyámra és az apámra ismertem http://www.youtube.com/watch?v=WSd-6jYvjvU



2013. okt. 27. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem néztem végig a videót, ne haragudj, nem az én műfajom, de a lényegét értem. Beszélgess el a szüleiddel, mond el nekik, mennyire egyedül érzed magad, szeretnél ismerkedni, szórakozni - fiatal vagy, mikor, ha nem most, ismerkedni, barátokat szerezni. Mutasd meg nekik, hogy bízhatnak benned. Ha van valaki, akivel barátkoznál, előbb beszélj róla nekik, majd kérd, örülnél, ha megismernék. Lassan, ha minden jól alakul, rendbe jönnek a dolgok. Amennyiben mégsem, 1 év múlva nagykorú leszel és nemigen szólhatnak bele a dolgodba. Helyedben, mindenképp a bizalomra építenék.
2013. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyon fontos élethelyzetek, tapasztalatok maradnak ki így az életedből, melyeket pótolni nem lehet, de késleltetik a személyiségfejlődésedet, felnőtté válásodat.
2013. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!