Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert nem, hagynak a szuleim?

Miert nem, hagynak a szuleim?

Figyelt kérdés

Most telt be a pohar..annyira elegem van. Mindenbe beleszolnak MINDENBE. Kezdjuk a hazimunkaval..ha nem segitek szar vagyok, de ha elkezdek mosogatni vagy sutni valamit esetleg vasalni stb... Akkor meg azt hallgatnom, hogy nem jol csinalom, meg mindek kezdek bele olyanba ami nem megy?! De azt, hogy esetleg megmutassa, hogy mit kene maskepp csinalni na azt nem...

Aztan, tudni kell rolam, hogy nem birom a meleget. Igy ilyenkor valoban egesz nap a szobaban ulok es husolok. De anyatol minden percbe azt hallgatom, hogy 'menjel mar ki az udvarra' meg 'egesz nap gubbasztassz a sotet szobaba, teljesen magadba fordultal, pszichologus kell mar neked' stb... Kozbe mondom, hogy csak melegem van, de nem fogja fel. De amugy meg eljarok a baratokkal minden fele (persze akkor az a baj, hogy miaz, hogy nem vagyok itthon) meg egy csomot vagyok kint, de ilyen melegbe csak este megyunk ki mondjuk kornyekbeli baratokkal valamerre. Ilyenkor bent is megpusztulok, rosszul vagyok minden bajom... En ezt csak este 7 utan tudom elviselni. Akkor valamelyik nap nagyon faradt voltam es akkor meg jott azzal, hogy 'menjel akkor aludni' mintha hagyna...az a vicces, hogy nyariszunet van, de sose aludhatok sokaig, sose dolhetek le delutan, mert akkor az van, hogy mindig alszok. Mellesleg folyamatosan nyomoznak utanam, kovetnek a lakasba, hogy lassak, hogy mit csinalok. Annyira idegesit...

mit tegyek?

15L


2013. júl. 19. 15:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es azt elfelejtettem, hogy ha nincsenek itthon akkor tok nyugodt vagyok, meg el merek menni pisilni, vagy ki merek menni a konyhaba enni, mert, ha itthon vannak folyamatosan stresszelek az ilyenektol. Pl. Kimegyek pisilni erre anya 'hanyadszor mesz mar ma?' vagy kimegyek enni erre anya 'mar megint eszel? Minek annyit enni?' van, hogy veszekednek erte. Pedig nem vagyok kover! Sot.. De ha nem eszek akkor az a baj. Es mar mikor hallom, hogy nyilik az ajto es jonnek be akkor tiszta ideg vagyok. Ez igy nem normalis:(
2013. júl. 19. 16:03
 2/3 anonim ***** válasza:

:( tudom milyen, anyám is ezt csinálja... csak én már 22 vagyok. Csak akkor lesz jobb, ha majd el tudsz költözni. Én 2x költöztem el itthonról,mikor külföldön kaptam munkát, sokkal de sokkal jobb volt. Aztán haza kényszerültem, minden maradt a régiben sajna :( de nekem csak anyum ilyen, apukám iszonyat jó fej, ő is unja anyámat. Ezért amikor teheti csak dolgozik, én meg most nyáron is tanfolyamra járok, addig sem vagyok itthon és keresek egy kis pénzt.

Igazából nem tudok tanácsot adni, mert én sem fogok rájönni sosem, hogy ezt hogy lehetne megszüntetni, tényleg csak akkor, ha elmész... Jah és amíg kint éltem, anyum sajnálkozott, hogy jajj most nincs ki főzzön, mosson, takarítson.. blabla. Szegény kislányom, úgy sajnálom. Aztán mikor hazaköltöztem az volt a legnagyobb baja, hogy miért éjszaka értem haza, ő nem tud aludni... ennyit erről


22/l

2013. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tarts ki még egy kicsit! Aztán, ha betöltöd a 18-at, költözz az ország másik végébe! De addig bírnod kell. Kitartást!
2013. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!