Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért vitatkozik állandó...

Anyám miért vitatkozik állandóan a családban?

Figyelt kérdés

Állandóan üvölt, összeveszik apával és velem is, csak úgy. És mindig olyan hirtelen, engem teljesen felidegesít, de ilyenkor inkább lelépek abból a szobából. Ha bármi baj van a családban, mindent apára fog, sosem vállal magára semmi hibát. Engem is szid, "Olyan vagy, mint apád" kijelentéssel és ezt nem pozitívumként használja.

Nem tudom mennyi feszültség van a munkahelyén, de szinte biztos, hogy mindet hazahozza, ott 1 szót sem szól, ha nem muszáj, itthon se mindig, de ha igen akkor az fájni fog vkinek.


2013. okt. 27. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nő. Ez a dolga.
2013. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nő, és ez a dolga? Egyáltalán nincs így! Próbálkoztál már édesanyáddal elbeszélgetni? Kérdezted valaha, milyen napja volt, hogy érzi magát? Lehet éppen arra volna szüksége, hogy valakinek elmondhassa a bánatát. Édesapáddal is megbeszélhetnétek ezeket, közösen mit tudtok tenni a családi nyugalom érdekében. Valami nem úgy alakul anyukád életében, ahogyan szeretné, és emiatt ideges olykor. Az okot kell megtudni és minden rendbe jön. Segíts neki!
2013. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!