Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyám állandóan...

Mit tegyek, ha anyám állandóan más pasikat hoz haza, és a "randijai" miatt rendszeresen elzavar otthonról?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 12:45
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%
Imádkozz, hogy minél hamarabb megtalálja az igazit. Nem lehetne valahogy azért leválasztani neked egy szobarészt, hogy ne kelljen mindig elmenned? Nehéz helyzetben van anyukád, légy vele megértő, mert nehéz rendes férfit találni. Jobb lenne, ha odaköltöztetné az első jöttment alakot?
2013. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%
Beszélnék vele erről. Megkérdezném, hogy mit gondol, hová menjek el mindig? Ha meg túl fiatal vagy, akkor jó eséllyel bajba is keveredsz a sok csavargás miatt. Persze, édesanyádnak is lehet magánélete. De neked is. A kettő nem mehet egymás rovására.
2013. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%
F/L vagy? Korod? Apáddal mi van?
2013. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Van saját szobám.16 éves vagyok,apámmal nem tartom a kapcsolatot.Amikor felhozom a témát,hogy miért kell sokszor /néha hétköznap is/ másnál aludnom,anyám azt hajtogatja,hogy eddig miattam nem tudta kiélni magát,kell neki a testi öröm,hagyjam békén,és menjek el otthonról aznap.
2013. okt. 11. 12:59
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Én akkor se mennék el. És még meg is mondanám a magamét. Nem te kérted az életet, ő vállalt, most viselje el a "következményeket" tehát nem küldhet el a házból ilyenkor.
2013. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha van saját szobád oda húzódj vissza,anyád meg próbálhatna uralkodni magán egy kicsit.Ha csak nem "foglalkozásiártalom".

Sajnálom,hogy így alakul nálatok....

2013. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a rokonaid között olyan ember akiben megbízol és akiket szeretsz, és ők is szeretnek téged? Ha van, érdemes lenne megkérdezni tőlük, hogy odaköltözhetsz-e, segitségért cserébe. Mert látható anyukád alkalmatlan a szülő feladatkörére.
2013. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Az előbb beszéltem vele,leordította a fejemet,hogy mit képzelek magamról,megígértem neki,hogy hétvégén nem leszek itthon(ilyet nem mondtam),közölte velem,hogy menjek oda,ahol kellek valakinek,és mi az,hogy én őt rágalmazom..Most pityergek egy kicsit,aztán összepakolom a cuccaimat.Köszönöm az eddigi válaszokat.:)
2013. okt. 11. 13:11
 9/41 anonim ***** válasza:
3%
Gondoljuk csak újra át. Ne kellene átesni arra az oldalra, hogy a szülő az semmi és senki, csak egy eszköz, aki csak azért van, hogy kiszolgálja a gyermeket, annak igényeit, mert hát ő hozta a világra. Igen, lehet, hogy néha a szülő is emberré szeretne válni, lehet, hogy évek, évtizedek elnyomatása, hányódása után szeretné újra élvezni az életet. De ez nem mehet a gyerek kárára, szerintem sem. Valami kompromisszumot kellene kötni ebben az ügyben.
2013. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó.. vazzé... mondott valaki ehhez hasonlót? Olvasd már el mit ír a kérdező. Az anyja heti rendszerességgel máshova kényszeríti a fiatalkorú gyerekét, csak hogy ő minden pasival szexeljen aki az útjába akad. Ahelyett, hogyha műr ekkora rib.c akkor menne ő a pasikhoz, vagy egy még jobb megoldás, ne alkalmi partnerezzen ennyi idősen, felelősséggel a nyakában, hanem keressen párkapcsolatot, akkor nem kellene elküldenie a gyerekét.


SENKI sem írt olyat, hogy egy anyának nincs joga a szexhez, vagy a párkapcsolathoz. Ahhoz nincs joga, hogy kitegye a gyerekét pl. hétvégére.

2013. okt. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!