Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csodálkozik anya ezen?...

Miért csodálkozik anya ezen? Hogy értessem meg vele, hogy a kapcsolatunkat már nem lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés

Sosem volt jó a kapcsolatom vele,ezért arról se tudott,hogy 3 éve barátom van.Múlt héten megtalálta a gyógyszeremet és kiborult,elkezdett faggatni.

Elmondtam neki,hogy együtt vagyok valakivel és a hétvégén bemutattam neki.Anya azt mondta rá később,hogy egy elkényeztetett,b..u szépfiú és nem érti,miért vagyok oda érte.

Tegnap elkezdte mondani,hogy nem érti,mit rontott el a nevelésembe és azóta olyan fura.Mindenről kérdez és nem akarom megbántani,de ez így sok.

Ne akarja helyrehozni a kapcsolatunkat,mert már nem lehet.


17/L



2013. okt. 29. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
mindent lehet, csak akarni kell
2013. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
miért zárkózol el tőle?
2013. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Dehogynem lehet, mindenki ezt érzi tizenévesen.
2013. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Majd amikor már nem leszel ilyen éretlen kislány, és rájössz, hogy teljesen elveszítetted az édesanyádat, pedig szükséged lenne rá, utálni fogod magad, amiért ennyire elzárkóztál tőle. Ha akarnád, meg lehetne oldani ezt.
2013. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem most azonnal menj oda Édesanyádhoz, és öleld meg, valamint tegyél meg mindent, hogy rendbehozd a kapcsolatotokat. Édesanyád a reakciója alapján nagyon jó ember, aki jót akar neked, és soha nem bántana meg szándékosan. Őt most nagyon bántja a te gyerekes hisztid, hogy nem mondat el, hogy 3 éve van barátod, hogy azóta vele elveszítetted a szüzességed, valamint nem mertél tőle gyógyszert kérni. Örülj neki, hogy rendbe akarja hozni a kapcsolatotokat, ne zárkózz el tőle.

Egy 14 éves lány, akinek szintén vannak néha nézeteltérései a szüleivel, de sosem tenné ezt az Édesanyjával.

2013. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Anyád egy bunkó. Nem lesz valaki alanyi jogon jó szülő csak azért mert képes volt szaporodni, és nem mindig a gyerek a hibás ha szar köztük a kapcsolat. Nyilván oka van annak, hogy nem bízol benne, ennek ellenére mégis te nyitottál felé azzal hogy bemutattad neki a barátodat, amit ő ilyen gusztustalan módon reagált le, pedig nem egy 2 hetes kapcsolatról van szó, hanem már 3 évről. A helyében én maximálisan elszégyellném magam, és a hol rontottam el kérdésre ott keresném a választ, hogy a saját gyerekem miért érzi úgy, hogy ennyire ki kell zárjon az életéből. Erre nem megoldás az, hogy a gyerek menjen oda ölelgetni meg hasonló hülyeségek, csak azért mert volt olyan kedves és megszülte.
2013. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Hát...Igaz,én még csak 21 éves vagyok,de nem csodálkoznék,ha az én anyukám kiborulna,ha már tizenhat-hét évesen magas hormontartalmú gyógyszereket szednék,mert már rajtam van a du..ghatnék.Tizennégy évesen a gondolkodásom nem volt éppen éretlen,mégsem a fiúzással foglalkoztam,hanem koromhoz illő dolgokkal,melyek ki merem jelenteni,hasznosak voltak mint a saját,mind környezetem számára.Arról,hogy anyukáddal a kapcsolatod nem olyan,amilyen,gondolom nem csak ő tehet.Nagyon találó mondás,hogy,,Mindenhez két ember kell"(természetesen,az ilyesféle esetekre vonatkozik),sokat segíthetne,ha te is akarnál javítani,de nem akarsz.Meg sem próbálod,hiszen te magad írtad,már úgysem lesz soha olyan a kapcsolatotok...Könyörgöm,tizenhét éves vagy,ezt,így ki mered jelenteni?Szüleid tartanak el,nevelnek,szeretnek,az ő házukban élsz és ennyi,meg sem próbálsz javítani,vagy szeretni őt egy kicsit...Lehet,klimaxol,lehet,vannak gondjai a munkahelyén,a párkapcsolatában,a barátaival,vagy az élet bármely területén.Én nem foglak kioktatni,mert semmi közöm hozzá,csak egy vélemény,jobban is tisztelhetnéd azt,akinek hála most a világon lehetsz egyáltalán.Mert bizony,a barátodat sem ölelgetnéd,ha édesanyád nincs.És valószínűleg nem azért fakadt ki,mert magasról tesz rád,hanem mert aggódik a kislányáért.A tabletta sok esetben nem véd,ráadásul hosszú távon nagyon megsínyli a szervezet,tömény hormonadag,állítólag későbbi daganatos megbetegedések okozója is.Jogosan fél,hogy a 17 éves kislányának becsúszik egy gyerek.Fejlődő szervezetnek nem ilyen bivaly gyógyszerre van szüksége.Vedd észre,hogy nem leszaromságból foglalkozik veled,hanem mert aggódik és szeret,mégha nem is úgy mutatja ki,hogy prüntyög és ölelget.
2013. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Mert ha együtt laktok,gondolom az ilyet el szokták mondani, hogyha nem utáljátok egymást.
2013. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
*márhogy anyuddal laktok együtt, meg am még ő a felelős érted
2013. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem akarom,hogy jobb legyen a kapcsolatunk.

Évek óta ez a helyzet,nem most kellene észbe kapnia.

Sosem számíthattam rá,semmiről nem beszélgettünk.

Itt már a jópofizás és az ölelgetés nem segítene.

Szerintetek mennyire foglalkozhatott velem,hogy nem tűnt fel neki,hogy 3 éve barátom van?!

Ez nem olyan,hogy vettem egy új szobanövényt vagy valami.


19:02

Nem azért szedek gyógyszert,mert rám jött a "d..hatnék".Az jobb lenne,ha esetleg terhes lennék?

Inkább szedek gyógyszert.

Az,hogy 14 évesen lett egy barátom,nem jelenti azt,hogy mással nem foglalkoztam.Egy erős gimibe járok,jövőre egyetemre megyek,több nyelvvizsgám van és versenyszerűen táncolok.Nem ment tönkre az életem,sőt.

Attól,mert az ő házában lakom és ő tart el,miért kéne rajonganom érte?

Persze,lehetnek gondjai,mindenkinek vannak...De könyörgöm,már majdnem 10 éve?!

Ez a kapcsolat közöttünk nem pár hét alatt ment tönkre.

A gyógyszer előnyeiről,hátrányairól nem kell előadást tartani.

2013. okt. 29. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!