Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezért miért haragszik anya?...

Ezért miért haragszik anya? Normális?!

Figyelt kérdés

Szombaton elmentem délután egy másik városba busszal (kb fél óra az út) a barátnőmmel.Este lekéstük az utolsó buszt és felhívtam anyát,hogy mit csináljunk,mert ott voltunk ketten egyedül és tele volt részeggel a belváros.Anya lekezdett velem üvöltözni,hogy nem érdekli,hogy megyek haza,oldjam meg,őt hagyjam békén ezzel (ezt éjfélkor),legyek otthon egy órán belül.Lecsapta rám a telefont és nem vette fel,amikor hívtam később.

Felhívtam a nagynénémet,aki olyan,mint a második anyukám.Ő azt mondta,hogy azonnal elindul értünk.Utána anya felhívott és kérdezte,hogy miért voltam foglalt.Mondtam,hogy apa tesója értünk jön,erre újra elkezdett kiabálni,hogy vagyok képes őt hívni,amikor otthon van egy 3 éves és gyerekkel egy 2 hónapos kisbabával.Üvöltözött még 5 percig,utána megint lecsapta a telefont.

Azóta nem beszél velem,de nem értem,miért.Ő mondta,hogy oldjam meg a dolgot,senki mást nem tudtam felhívni és a nagynéném se akadt ki rám,hanem anyára,hogy így viselkedett.

15L


2013. okt. 29. 11:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Szóltàl neki, hogy elmész? Ha nem, akkor teljesen igaza van.
2013. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
76%
Elég fura reakciója volt anyukádnak..! Másodjára szerintem már inkább magára volt mérges.. mert még is csak neki kellett volna értetek mennie.
2013. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
80%
Nem értem anyukádat. Ha az én lányom ott ragadna valahol, egyből megpróbálnék segíteni neki. Nem lehet, hogy alapból nem örült neki, hogy oda mész?
2013. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Hat nem tudom..este talan nem az utolso buszhoz kene kimenni 15 evesen. Bar vannak olyan szulok akik ezt megengedik es, ha anyukad nem azert van kiakadva, hogy keson mentel haza meg eleve ugy

volt megbeszelve, hogy akkor mesz akkor szerintem kicsit tulzasba viszi. Meg amugy is ha mar ott maradtatok nem kellett volna radnyomni a telefont. Ez kicsit hulye viselkedes

2013. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is fura, anyukádnak van jogsija? Mert ha van, akkor totál érthetetlen, nyilván én sem örülnék neki, hogy annyira nem képes a lányom, hogy az utolsó buszt elérje, de ez azért elég furi...
2013. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
Ha tényleg van egy 2 hónapos kisbabája, akkor valahol érthető, hogy le van terhelve, feszült stb. de ha emiatt nem is tud rögtön értetek ugrani éjszaka, akkor se kellett volna így kiborulnia, és ha nem is ő megy, ő is segíthetett volna segítséget szervezni stb...
2013. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Azért mert keresztülhúztad a számítását és megoldottad a helyzetet magad. Triplán maga alá tett, mert:

- arra számított, hogy nem tudod kezelni a helyzetet

- nem fogsz hazaérni időre

- nem gondolt arra, hogy a nagynénéd megértőbb lesz nála

Frusztrált, mert te felnőttként kezeltél egy szituációt, amit ő nem. Szerintem most leginkább magára dühös, majd lenyugszik.

2013. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tudta,hogy megyünk és elengedett.

Van jogsija is.

Nem neki van kisbabája,hanem a nagynénémnek,aki értünk jött.

2013. okt. 29. 11:59
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Na de 15 évesen utolso buszt lekésni...ha innen nézzük,nem vagy annyira megbizható hogy el tudj érni egy buszt.Én is kiakadtam volna,de megoldom valahogy ,bár én nem tudtam volna érted menni anyukád helyében mert nincs jogsim.
2013. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Lehet én is kiakadtam volna, de nem csapnám rá a gyerekemre a telefont.

El se tudom képzelni hogyha ilyen helyzetbe jutok, az enyém is rám csapná és üvöltene velem.

2013. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!