Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek meddig kell...

Szerintetek meddig kell engedélyt kérni bármire is a szülőktől? Meddig kötelező ez?

Figyelt kérdés
Ha meg lehet bízni a gyerekben? Főleg ha nincs egyértelműen jogos érvük,hanem csak annyi,hogy "mert csak".Szóval jogosan gondolom,hogy ideje már hogy utamra engedjenek,úgy,hogy majdnem egy év múlva már nem itthon fogok lakni egyetem miatt? Bulikra,párommal töltött időre,baráti összejövetelekre gondolok...Emellett számíthatnak rám.Szóval nem húzom ki magam a munka,vagy a velük töltött idő alól szándékosan.Ők úgy gondolják,bármeddig korlátozhatnak,mint eddig. 18/L

2013. okt. 29. 16:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen,ez is itt a nehézség,nekik is,nekem is.De most már nem tehetek szinte semmit,hiszen,a válasz mindig az:gondolkozz felelősségteljesen,éretten,és ennek sztem is így kell lennie.Csakhogy akkor ne csak ilyenkor kezeljenek 18 évesként,hanem amikor bizalmat kérek,akkor is!
2013. nov. 3. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!