Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szoktak manapság a fiatalok...

Szoktak manapság a fiatalok tizen huszonévesek otthon befogva lenni kertben? Lapátolni, ásni cipekedni, talicskázni, téglát pakolni stb, stb. Mert én igen de valahogy nem szoktam találkozni hasonló fiatalokkal.19/l

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár engem nem fognak be, nem kötelező, de mindig segítek, ha látom munka van a kertben.

21/F

2013. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

mi egészen kis korunk óta (általános iskola) be voltunk ilyesmire fogva a 2lánytestvéremmel! betonozás, cserép-tégla pakolás, stb.stb.

már nem otthon lakok, de ha még ott élnék tuti még lenne kiosztva feladat :-)

2013. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Nemko77 ***** válasza:
100%

Persze, hogy szoktak. Ha most valaki lakótelepen lakik nyilván nem, de ez megint nem az ő hibája úgy mond, nem rajta múlik.

Nekünk konkrétan nincs kert, de van idős rokon/barát akinek igen, tehát szoktunk segíteni, "befogva" lenni.

2013. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem ha a szüleim segítséget kérnek szoktam nekik segíteni amikor tudok. Akkor is ha semmi kedvem hozzá. Szerintem megérdemlik hogy segítsek nekik ha megkérnek valamire. 19F
2013. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem meg muszáj szóval mindegy :D
2013. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs szinte semmi munka a kertben, amióta nem ültetünk semmit. Kb. csak füvet kell nyírni, azt mindig az csinálja, aki ép ráér.

22/l

2013. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig otthon laksz, addig természetes, hogy segítesz a háztartásban illetve a ház körüli dolgokban!
2013. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Ez teljesen természetes! Már csak azért is, mert az ember alapigényének kéne lennie, hogy a környezete rendben tartott, tiszta, ápolt legyen, és nem várhatod el a szüleidtől, hogy csak ők tartsanak rendben mindent.

2013. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én màr nem lakok otthon de szinte mindig bevoltam fogva kerti munkákra meg szinte mindenre. Nem volt kötelező mert ha volt előre tervezett programom akkor azt tiszteletben tartották de mindig megkérdeztem hogy vane valami tervbe véve mert akkor úgy készülök igaz ma már külön költöztem már nagyapám házában élek 23 évesen de ugyanúgy hazajárok besegíteni ha szólnak cserébe apámék is segítenek mindenben ahogy megoldható. Meg résuben azért is voltam befogva ezekre hogy tanuljam a dolgokat és szokjam a munkát.
2013. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi is segítettünk itthon füvet gereblyézni,összeszedni,levelet összeszedni,kapálni,ilyesmiket a húgommal általános iskolás korunk óta.Ma már sajnos ezt csak ketten csináljuk.
2013. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!