Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok dec.21-én? Jó...

Mit csináltok dec.21-én? Jó tudom, hogy mindenki munkába megy vagy hasonló, végzi a dolgát, de pl. ha otthon vagy elengeded a gyerekedet oviba?

Figyelt kérdés
Egyébként én nem hiszek benne, de itthon vagyok a picivel és van időm gondolkodni, hülyeségeken is.
2012. nov. 27. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, biztos tájékozatlan vagyok, de fogalmam sincs mi várható dec 21 - én?!
2012. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugye nem a világ végére gondolsz?
2012. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Én sem hiszek a világvégében, de én is sokat gondolkozok ugyanezen, mert mindenhol erről beszélnek és már rám is rámragadt ez a baromság. Olyannyira, hogy már szerettem volna én is itt megkérdezni, de féltem hogy hülyének néznek majd. Én már belegondoltam abba, hogy mi van ha mégis történik valami (ha nem is világvége, hanem valakik a hatás kedvéért mondjuk éppen erre a napra szerveznek valamit) akkor nem leszek a gyerekem mellett, mert ő oviba van.

Szerintem azért el fogom engedni, mert jobban hiszem hogy ez az egész egy kitaláció, de azért biztos nem leszek nyugodt aznap.

2012. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem gondolkoztam ezen. Szerintem minden megy a megszokott szerint, elég sok "világv végét" túléltem már. :)
2012. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve egyszer azzal jött haza a kislányom a suliból, hogy mondták az osztálytársai, hogy valami amerikai muki ma éjszakára jósolja a világvégét. Ezután remekül telt a délutánunk. Arról beszélgettünk a gyerekekkel, hogy mi az ami fontos az életben, mit sajnálnánk, ha itt kellene hagynunk, mivel töltenénk az időnket, ha ez lenne életünk utolsó napja. Kifejezetten meghitt, tartalmas beszélgetésre sikeredett az élet értelméről. Aztán sütöttem palacsintát, hogy " utoljára" együnk még valami jót, és este megnéztük a kedvenc filmünket. Aztán reggel ment tovább az élet, mint eddig.
2012. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam már rajta de ha már túléltük a 2000-est a 2005-öst a 2010-est akkor talán ezt is túl fogjuk.Szerintem én ezért nem maradok ki a melóból és ők is mennek majd oviba.
2012. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagy félelmem, hogy még aznap is azon fogom törni a fejem mit vegyek a lányomnak karácsonyra. Novemberben olyan biztosra vettem, hogy mit fog kapni, aztán kipakolták a halom játékot az üzletek és már fogalmam sincs, mit adjak a 1,5 évesemnek.
2012. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem lesz világvége, hisz a főnököm már januárra is telepakolt feladattal... :)
2012. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden megy a szokásos mederben mivel biztosra veszem, hogy az idei világvége érdeklődés és a megfelelő költségvetési keret hiánya miatt elmarad, ugyanúgy, ahogy az eddigiek.
2012. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már ugyan múlt idejő a kérdés, de azért válaszolok:

Reggel bementem a munkahelyemre. Mivel már olyan régóta ígérgettem a kollégáknak és mivel egy lazább, rövidebb nap volt bevittem a cicámat a munkahelyemre.

Közben dolgoztam is. A cica mellettem feküdt az asztalomon a monitor mellett, nagyon jól viselkedett.

Kettőkor hazamentünk. Cica elvégezte a dolgát, evett-ivott. Én is. Aztán indultunk haza a karácsonyi két hét szabadságomra Budapestről Pécsre.

Az M6-oson majdnem ért egy kis baleset. Egy autó utánfutójáról pont előttem 130-cas tempónál szikrázva vascsövek potyogtak az útra. Szerencsére nem lett semmi baj, nem talált el egyik sem. Megúsztuk mint a "világvégét".

Aztán este hazaértem. Már nem emlékszem ekkor mit csináltam. szerintem semmi említésre érdemest.

Gyerekem még nincs.

2012. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!