Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy barátom van, ha ő nem magyar?

Figyelt kérdés

Orosz,Moszkvában él.Életemben először kavartam valakivel,azt hittem,hogy sose látom többet.

Nem így lett és ő az első barátom (ő már tapasztalt,nem ez az első kapcsolata).Legalább anyának szeretném elmondani,hogy ne kelljen hazudoznom.



2013. nov. 1. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem idegengyűlölők a szüleid, akkor szerintem valahogy ilyen formában tedd. "Anyu, apu, van egy barátom, aki Moszkvában él, mert orosz, és úgy tűnik, hogy komoly a dolog."
2013. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Édesanyám!

Van egy barátom, aki nem magyar. Moszkvában él.

2013. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Hány èves vagy, ès mikèppen müködik ez a kapcsolat, ha nem is èl itt?
2013. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Te hány éves vagy, és milyen nemű? Ha nagykorú vagy, akkor el sem kell mondanod. Gyerekként azért illene...De miért baj az, ha orosz származású az illető?
2013. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De akkor ne hívjam el,először mondjam csak el?

Én 16 éves lány vagyok.

Hétközben egész nap beszélünk neten meg telefonon,webcamon és amikor csak tud,meglátogat.

Nem baj,hogy orosz,csak nem akarom,hogy azt higyjék anyáék,hogy ez ilyen múlandó dolog és semmi komoly.

2013. nov. 1. 20:23
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Először mondd el. Kérdezd meg tőlük, hogy bemutathatod-e nekik, eljöhet-e hozzátok?
2013. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

És ha eljön,akkor hogy kommunikáljunk?

Mert oké,hogy mi angolul beszélünk...de apáék semmilyen más nyelvet nem beszélnek társalgási szinten se.

2013. nov. 1. 20:32
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem akarlak kiàbrándìtani, kedves kèrdezö, de mèg te sem gondolhatod komolyan ezt a kapcsolatot...
2013. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az ilyen kapcsolatot nem muszáj elmondani, pláne,hogy több mint valószínű,hogy nem ő lesz életed párja
2013. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Szóval te voltál az, aki alig egy hete tőlünk kérdezte hogy: milyenek az orosz férfiak a párkapcsolatban? :DDD


Vicces.

2013. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!