Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálta ezt anya? Hogy...

Miért csinálta ezt anya? Hogy értessem meg vele, hogy nem megyek oda vissza?

Figyelt kérdés

1 hete kidobott otthonról.

Az előzménye a dolognak az,hogy egy házasság tönkrement és a férfi felesége engem hibáztatott.Anya megkérdezte,hogy mégis mi volt az az egész és én elmondtam neki.

Elkezdett veszekedni velem és mondta,hogy költözzek el,mert ő nem tűr meg egy k...át a házában és fogalma sincs,hogy abból a csendes,ártatlan kislányból hogy lettem ilyen.

Elköltöztem és nem is kerestem.Pár napja felhívott,hogy beszéljünk.Mondtam,hogy nekem nincs miről beszélnem vele,azok után,hogy mindennek lehordott és kidobott.

Azóta hívogat és az egyik barátnőmmel is beszélt,ő azt mondta,hogy anya szeretné ha hazamennék és olyan lenne minden,mint az eset előtt.

De nem lesz olyan,ezt muszáj elfogadnia.

Szerintem nem tartozik a jó anya kategóriába az,aki kidobja otthonról a gimnazista lányát,azért,mert olyat tett,ami neki nem tetszik.



2013. nov. 3. 13:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%
Ha lefeküdtél azzal a nős férfival, gimnazista korod ellenére, teljesen jogos amit anyukád tett, gondolj bele mekkora szégyen lehet ez neki, csoda hogy szóbaáll még veled.
2013. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Most hol, és kinél laksz? Idegenektől nem várhatod el, hogy eltartsanak!
2013. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%

ha annyira nagylány vagy, hogy házasságot teszel tönkre, akkor vállald a felelősséget, légy valóban nagy és oldd meg.

Ha a házasság tönkrement, akár a pasival is összeköltözhetsz...

anyukádat valahol megértem, bár én képtelen lennék ezért kirakni a gyerekemet.

2013. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Jó,szégyen neki,megtette.De akkor ne hívogasson utána,hogy beszéljük meg.

A barátom (a nős férfi) mondta,hogy költözzek hozzá.

2013. nov. 3. 14:04
 5/30 anonim ***** válasza:
89%

Akkor életed legszebb 1 éve áll előtted, amíg a kedves "nős férfi" elválik/helyrehozza a házasságát, majd utána fog csak rájönni, minek is tart elé téged potyára...

Anyukád meg fél, hogy teherbe is rak az úriember...

2013. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%

Talán azért hívogat, mert tudja, hogy életedet éppen most teszed tönkre, hogy gimnazistaként nős férfival kavarsz. Nem akarja hogy még jobban megalázd magad ahogy eddig is tetted..

Ha annyira zavar anyud viselkedése, akkor tessék neki megmondani, hogy örömmel tettél tönkre egy házasságot, neked nős pasas kellett.. Azt hiszem ezzel a mondattal anyád egy életre leír majd téged.. Hidd el..10 év múlva te leszel szegényebb, elkeseredettebb nem anyád.

2013. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
45%

A szeretet elvileg feltétel nélküli. Az anya éppen ezért anya, nem pedig társadalmi erkölcscsősz, aki kirakja a lányát az őt ért szégyen miatt. A család az egyetlen, akinek mindig melletted kellene maradnia, még akkor is, ha hülyeséget csinálsz. Nagyon magányos lehet az olyan ember, aki a családjára se számíthat.

Az pedig, hogy sose a megcsaló férj a felelős, hanem a "házasságot tönkretevő kis k**va", ezt se értettem soha. A feleség miért nem őt hibáztatja?

2013. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

Majd hazamész, ha kidob a barátod, a nős férfi.

Itt nem Anyádnak kell szégyellnie magát, hanem neked!

Nem volt szabad, független férfi?

Szegény Anyád!

2013. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%

Még az életed elején tartasz, jobb, ha anyádat megtartod támasznak!!!!!!! Vedd fel vele gyorsan a kapcsolatot, egy férfi sohasem biztos támasz. A szülők is persze elhalnak, de amíg él anyukád, oda mindig hazamehetsz.


Persze próbálkozz a barátoddal, hátha elválik, lesz szép családod tőle, votl már rá példa, de ne zárj be minden kaput, ahová menekülhetsz ha baj van.


Ki tudja még mit hoz a jövő! Légy diplomatikus.

2013. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
Én a helyedben azon gondolkoznék, hogy ha megcsalta a feleségét, akkor veled miért ne csinálná meg ugyan ezt? Majd téged is megun és keres mást... Vagy ki tudja.. Èn a helyedben kibékülnék anyummal. Sőt, még örülnék, hogy ezek után visszafogad.
2013. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!