Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálta ezt anya? Hogy...

Miért csinálta ezt anya? Hogy értessem meg vele, hogy nem megyek oda vissza?

Figyelt kérdés

1 hete kidobott otthonról.

Az előzménye a dolognak az,hogy egy házasság tönkrement és a férfi felesége engem hibáztatott.Anya megkérdezte,hogy mégis mi volt az az egész és én elmondtam neki.

Elkezdett veszekedni velem és mondta,hogy költözzek el,mert ő nem tűr meg egy k...át a házában és fogalma sincs,hogy abból a csendes,ártatlan kislányból hogy lettem ilyen.

Elköltöztem és nem is kerestem.Pár napja felhívott,hogy beszéljünk.Mondtam,hogy nekem nincs miről beszélnem vele,azok után,hogy mindennek lehordott és kidobott.

Azóta hívogat és az egyik barátnőmmel is beszélt,ő azt mondta,hogy anya szeretné ha hazamennék és olyan lenne minden,mint az eset előtt.

De nem lesz olyan,ezt muszáj elfogadnia.

Szerintem nem tartozik a jó anya kategóriába az,aki kidobja otthonról a gimnazista lányát,azért,mert olyat tett,ami neki nem tetszik.



2013. nov. 3. 13:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
83%

Anyukád reakcióját teljesen megértem. Tudod, a családi kapcsolatok nem olyanok, hogy ha egyszer összevesztek, utána semmit sem lehet visszacsinálni. Dehogynem, gondolom te is sokszor megbántottad anyukádat régebben, mégis szeret téged ugyanúgy. Az pedig, hogy szeretné, hogy visszamennél teljesen jogos. Egyrészt gondolom még kiskorú vagy, másrészt megmegbánta. Tudod, mindenki hibázhat, még egy anya is. Emberek vagyunk, tele hibákkal. Azt pedig nem értem, miért alázod meg magad. Gondolom egy darabig szerető státuszban voltál. Te fel tudsz nézni, egy olyan emberre, aki gyáva, hazudik a feleségének és megcsalja? Elég gyenge jellem lehet. Ráadásul egy taknyos kislányhoz menekül? Szerined nálatok hogyan fogja majd megoldani a problémákat? Mert lesznek, mindig, minden kapcsolatban.

Engem is sokszor kerülgettek nős férfiak, de sose kezdtem velük. Tudod miért? Mert többre tartom magam annál, hogy valaki szeretőnek tartson és majd egyszer talán otthagyja az asszonyt. Sose kellett olyan ember, aki nem elég felnőtt ahhoz, hogy megoldja a problémáit és szépen lezárjon valami ami nem működik, helyette inkább fut a kislányok után. Sajnálom, hogy ennyire nem tartod magad semmire sem.

2013. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
78%

Ki a jó fene az, aki mindenkit lepontoz, mert leírta, hogy nős férfiak kerülgetik/kerülgették?


Talán egy nős pasi?

2013. nov. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
21%
Lehet a kérdezőnek fáj az igazság :D
2013. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Szerintem nem jogos az, hogy anyukad elkuldott, viszont megbanta es kert, hogy beszeljetek, biztos nem akarja a lanyat elvesziteni annak ellenere, hogy nem tetszik neki ami tortent.

Ezek a dolgok mindig ket emberen mulnak igy a pasi is ugyanolyan hibas.

Nekem is van valakim aki nos bar mi nem fekudtunk le. Tobb eve kacsintgatott ram, flortolt, a vak is latta, hogy bejovok neki viszont nem en voltam aki kezdemenyezett, mivel tudtam, hogy nos.

Mar 6 eve kulon elek, neha haza megyek, a szuleimmel jo kapcsolatom van. Minden esetre en 25 evesen is szegyelnem anyumek tudtara adni, hogy jelenleg mit csinalok, csalodottak lennenek, kidobni mar nem tudnanak es gondolom nem is akarnanak de a velemenyuk meglenne rolam. Igy szepen kussolok, ami megint nem egeszseges mert utalok titkolozni.

Azt mondom, ne fordits hatat anyukadnak. Ha nem is koltozol vissza, legalabb hivd fel neha es tudasd, hogy jol vagy.

Szerintem egy normalis szulonek egy ilyen dolog fajhat, hogy a lanya ilyen dologba keveredik.

Maskulomben en is ellene voltam sott leneztem mast, aki nos pasival keveredett ossze es maig se szimaptizalom.

Egyszeruen igy hozta az elet... Sok sikert neked

2013. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
57%

Szent ég, van aki szerint tényleg normális reakció egy anyától, hogy ilyenért kidobja otthonról a tizenéves lányát? Meg lek...ázza??

Arról nem is beszélve, hogy milyen üzenete van annak, ha valaki így hálálja meg a másik őszinteségét. Én nemigen tudnék újra megnyílni egy ilyen embernek.

Szóval valahol megértem, hogy a kérdező most látni sem akarja az anyját, de idővel azért remélem lecsillapodnak a kedélyek és kibékülnek, mert egy végleges "szakítást" azért nem ér meg a dolog.

2013. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
39%

Persze azért kíváncsi lennék az "anya verziójára is".. :)

Nekem is volt egyszer egy nős pasival dolgom, és soha többé!!! Nem azért mert nem volt jó hanem mert én nem bírtam elviselni ezt a szerető státuszt, és sajnáltam a feleségét...pedig mindent megadott. Hozott vitt, fizetett mindent. Fiatalon ez nagyon vonzó tud lenni.. Néhány hónap után én rúgtam fel az egészet már full szerlemesen, és bizony én is mint mindent megbeszéltem anyuékkal nem repestek a dologtól. Ha feleség és anya leszel megérted majd miért... :)

Mindenesetre szerintem békülj ki édesanyáddal. Ha leszarna téged hogy mit miért teszel, nem szólna bele az életedbe, de nagyobb a valószínűsége hogy azért nem helyesli ezt mert nem szeretné, hogy pórulj járj, rossz útra térj. Az itt elhangoztt "jóslások" meg sok éves tapasztalatok és lehetséges kimenetelek amikre jobb ha felkészülsz vagy legalábbis titkon (ha nem változtatsz) bevésed magadba, hogy tudd mire számíts legrosszabb esetben. :) Kíváncsi lennék 10-20 év múlva mit fogsz majd erről az egészről gondolni...


28/L

2013. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
90%

Azt gondolom anya mérges, szégyenkezik, haragszik, de nem tehet ilyet, ill. tehet, de a mérge nem jogosítja fel, azért mert ő egy szülő, a másik meg azt hiszem 18 alatt vagy, és akkor meg főleg ő a felelős érted!


Azokkal a kérdezők akiket v.ki lepontozott, én nagyjából velük értek egyet. Aki meg csak okoskodik, azt gondolja végig, neki milyen volt a szüleivel a kapcsolata, és van-e gyereke!!!!!!!!!


Anya csak félt, és Te kérdező még nem tudod, de anya már tudja mi lesz a vége, és óvna. Valószínű az indulatok, érzelmek elvitték, ezért döntött így.


Nős pasim nem volt, de anyával viharos kapcsolatom az mindíg volt. Aggig nem érdemes végleges végletekbe bocsájtkozni, még önálló életre képtelen vagy. Iskola, munka, lakás nélkül. Ja és anya csak egy van...

2013. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
45%
Egy rakat válasz eltűnt. Miért? Kislány, te pedig hogy tudsz olyan emberrel együtt lenni, akiben annyi gerinc sincs, hogy lezárja azt ami nem működik, helyette tinilányok után futkos. Fel tudsz nézni egy ilyen gyáva, semmilyen emberre? Ezzel csak magadat minősíted. Ne vedd ennyire semmibe magad! Anyuka meg csak jót akart neked, tudod az anyukák is emberek, és hibázhatnak.
2013. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
19%
Anyukád megbocsájtotta neked, amit tettél, most neked kell megbocsájtani, amit ő tett. Béküljetek ki. Lehet, hogy boldog leszel ezzel a férfival, de anyukád hiányozni fog.
2014. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
81%

25-el értek egyet. Anyádnak akármiért is volt ez a reakciója (talán volt valami kellemetlen élménye, vagy csak elvakult erkölcscsősz, bigott vallásos), kirúgni a lányát meg lek.rvázni az elképesztően szélsőséges. Ahogy itt a válaszolók jó része is, rettentően felháborodnak azon, hogy - egy azóta szétköltözött - házas férfival van kapcsolatod, és egyetlen szó nélkül elmennek amellett, hogy egy anya kidobja az iskolás lányát.


Szerintem se szakítsd meg anyáddal a kapcsolatot, mert anyád csak egy van, mindenki hibázhat, és attól hogy ezt úgy intézte, mintha nem lenne beszámítható, másban még lehet jó anya, és változhat is előnyére. Ehhez nem kell visszaköltöznöd, és nem is kell erről a témáról többet beszélned vele, ha neked terhes, de akár még igaza is lehet egyes dolgokban.

2014. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!