Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mti csináljak? Anya megfog ölni

Mti csináljak? Anya megfog ölni

Figyelt kérdés

Tegnap volt a szülinapom,anya és a nevelőapám nincsenek itthon a hétvégén.Apától még régebben kértem egy leonbergi kiskutyát,de akkor nem vette meg.Most viszont megkaptam...

De anya kinyír,ha meglátja,hogy van még egy állat a háznál.Már van 2 kiskutyánk (most már 3) és 3 cicánk,mont bent van és borzasztóan rosszak,ezt az állatorvos és a kutyakozmetikus is megmndta (az utóbbi közölte,hogy nagyon okos mind,de benne vannak a világ 10 legrosszabb kutyájába,az biztos).A legutolsó két cicát is úgy könyörögtem be két hete,mert nagyon picik és egyedül voltam az út szélén,én meg hazahoztam őket.Anyával imádjuk az állatokat,neki olyan,mintha a hyerekei lennének,múlt héten beteg volt az egyik kutyánk és két napig meg se mozdult mellőle,pedig az állatorvos szerint ez másoknak fel se tűnne.Most beköltözött az egyik vendégszobába a nevelőapámtól és ott alszik a két pici cicával,mert a nagyobb cicánk felkölti őket hajnalba és akkor mindenki felkel,anya erről próbálja leszoktatni.

Velük is alszunk,a franciaágyam egyik fele az övéké.

De anya megöl,ha meglát még egy kutyát itthon...Nagyon cuki,de az összes állat kistermetű nálunk,ő meg akkora lesz,mint egy medve kb.



2013. nov. 3. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
miért OLVASTATTÁL VELEM VÉGIG 16 SORT HA A KÉRDÉS SZEMPONTJÁBÓL TÖK FELESLEGES???????????????
2013. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

nyugi,apádat fogja megölni..!

de én sem értem minek írtál ennyi felesleges dolgot le.az egész tökértelmetlen volt

2013. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Ez jó :-DDD Írd majd le légyszi milyen arcot vágtak mikor hazaértek és meglátták a kutyát :) léééééééégysziiii


:D

2013. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Miért írt volna értelmetlen dolgokat? A kérdés szempontjából elhanyagolható,hogy hogyan áll az Anyja az állatokhoz,meg hogy hogy lett a többi? Szerintem teljesen ide való volt amiket leírt.Ha meg csak annyit írt volna,hogy kaptam egy kutyát Apámtól úgy,hogy Anyám nincs itthon,akkor meg az lett volna,hogy kevés az infó,honnan tudjuk milyen beállítottságú az Anyja,van-e már állat...stb.


Na.Szerintem mondd Apádnak,hogy parázol mit szól Anyád és hívja fel és közölje Ő a jó hírt.:) Így nem Te fogod megkapni az első esetlegesen sokkos reakciót.:) Remélem megbékél majd!:)

2013. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, azzal meggyőzheted, hogy a leonbergi nagyon jó lesz házőrzőnek :)
2013. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
A fenének kell ennyi állat egy lakásba...
2013. nov. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha állatbarát az anyukád, akkor valószínűleg nem fogja kitenni az utcára őket. Max azt mondja, hogy ez így már kicsit sok, ne hozz haza többet, vagy egynek keressünk gazdit. Ha utóbbi módon alakul, sok állatmentő szervezet van, akiket felkereshetsz, ők majd segítenek gazdihoz adni az állatkákat.
2013. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire szereti az állatokat, majd megszereti a medvét is..:)

Na, írd le a reakciót, persze, csak ha túlélted...

2013. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy ki akarták dobni vagy ilyesmi, akkor megesik rajta a szíve. :D Persze így nem leszel túl őszinte. Mondd neki hogy majd ha megnő, kiszoktatjátok az udvarra, aztán vagy tényleg kiszoktatjátok, vagy megkedveli és bent maradhat, bár én egy neveletlen leonbergivel tuti nem laknék egy fedél alatt... :D
2013. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
nem rád lesz mérges,hanem apádra,ne félj!:)de előttem írta valaki és nagyon jó ötlet,hogy apukád hívja fel anyukádat,boxolják le ők.Amugy meg nem volt szép dolog édesapádtól,hogy úgy vitt oda állatot,hogy anyuddal nem beszélte meg előre.
2013. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!