Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy 17évesen...

Normális, hogy 17évesen ennyire anyás vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon féltem mindentől, ha több napra hívnak valahova, nem megyek el, mert nem tudnám itthonhagyni.Mivel a barátnőim mindig csak kihasználnak és már nem is nagyon foglalkoznak velem, csak anyára számíthatok. Ő a "legjobb barátnőm".


17/L



2013. nov. 3. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért használnak ki a barátnőid? Mit csinálnak veled?


Ha tényleg kihasználnak, akkor valójában azért nem mész el, mert nem tudsz megbízni senkiben, nem elsősorban azért, mert édesanyádhoz ragaszkodsz. Csak azért, hogy elmenj valahova, nem kell mindenféle emberekkel csavarogni, szóval ebben nincsen rossz... Arra ügyelj, ha valaki normálisan viselkedik veled, akkor rá figyelj oda, fogadd el a meghívását, és te is hívd el.

2013. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szavaidból azt veszem ki, hogy anyukád csak veled lakik együtt. Szerintem ebben az esetben ez teljesen normális. Mármint, hogy így érzel. De figyelj arra, hogy ez ne menjen a másokkal való kapcsolatod kárára, meg úgy egyáltalán, nehogy valamit csak emiatt ne csinálj. Ha úgysem éreznéd ott túl jól magad, ahova hívnak, ha nem olyan jó a társaság, akkor ne menj csak azért, hogy menjél valahova. Attól még, hogy 17 éves vagy nem muszáj mindig házon kívül lenni. De anyukáddal sem kell mindig ott lenned, ne legyen bűntudatod azért, hogy pár napra egyedül hagyod, ő ezt megérti és nem haragszik rád emiatt, neked most pont az a feladatod, hogy elkezdj önállósodni. És ezt ő is nagyon jól tudja.
2013. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress olyan barátnőket, akik nem használnak ki.


A kötődés normális, az is, hogy a legjobb barátnőd jelenleg az édesanyád, de az ilyen kizárólagos kötődés nem.


A kiegyensúlyozott, normális élethez szükséged van a korodbeliek barátságára, a közös tapasztalatokra.

2013. nov. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze azért nem viszem túlzásba..:)

A "barátnőknek" csak a lecke kell, vagy ha meg kell csinálni nekik valamit.Ha én kérem meg őket bármire, mindig van kifogásuk.

2013. nov. 4. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!