Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Budára akarok gimibe járni de...

Budára akarok gimibe járni de az utazás nagyon hosszú? Mit javasoltok? Hol kéne laknom? (kapcsolatom a szüleimmel lent)

Figyelt kérdés
Konkrétan a budai középiskolába de a 16. Kerületbe lakok. Hogy oldhatnám meg? A baj az hogy anyukám nagyon szeret és félek ha elmennék(bentlakás valahol vagy ilyesmi) akkor nagyon rosszul venné. Mit javasoltok? Milyen lakási lehetőségeim vannak?

2013. nov. 5. 14:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sok, de valamit valamiért. Legalább megismered a várost.

Nem adnának kollégiumi férőhelyet szerintem, csak annak, akinek az iskolába való bejutása valóban nem megoldott. Én annak idején a XI. kerületből mentem minden nap a XX. kerületbe. Oda, és vissza. Szintén 2x másfél óra Eszembe nem jutott, hogy elköltözzek otthonról.

2013. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
89%
Sztem nem olyan vészes a másfél óra. Max. megtanulsz korán kelni :).
2013. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!