Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg, hogy...

Hogyan győzzem meg, hogy letehessem az 50 köbcentis motorra a vezetési engedélyt?

Figyelt kérdés

Idén vagyok nyolcadikos, és ebben a hónapban töltöm a 14-et.

Már régóta leszeretném tenni, és most, hogy végre elértem a korhatárt, gondoltam ezt kérem majd születésnap-karácsony-ballagás stb. ajándékként.

De mikor szóba hoztam anyának hallani sem akart róla, mert "túl veszélyes". Én megértem, hogy félt, de ez egy engedély csak egyenlőre (már ha, sikeresen megszerzem)nem jelenti, hogy rögtön 100-al fogok száguldozni... Hiába mondtam el neki ezeket, nem támogatja. Én viszont tényleg leszeretném tenni... Szerintetek mit tehetek? Vagy veszett ügy? 14/L



2013. nov. 5. 19:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én is megértem anyuék aggodalmát, de pl. nővéremnek megengedték 3 éve, hogy letehesse, mikor 14 éves volt. Ezért is nem értem, hogy nekem miért nem? Nem térünk el annyira (testalkatilag, és értelmileg) a nővéremmel.
2013. nov. 5. 21:28
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a baromságot hol hallottad h 20- tól leget letenni???
2013. nov. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!