Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Undorodom a...

Mit csináljak? Undorodom a szüleimtől

Figyelt kérdés
Anyám és apám 3 éves koromba elválltak és úgy 2-3 éve élnek külön. Én már ezelőtt se szerettem a szüleimet túlzottan de most egyre rosszabb az egész. Anyám sose volt tökéletes, 4 fülbevalómat adta el olyanokat is ami nagyon értékes volt de persze a pénzből semmit nem láttam. Ha a nagymamám küldött sütiket vagy gyümölcsöt azt is odaadta a cigányoknak. Persze ez semmi ahhoz képest hogy kb.3 éve a neten ismerkedett és amíg ő meg az aktuális partnere az egyik szobában d*gtak addig nekem a másik szobában kellett lennem, se előtte se utána nem mehettem ki de mivel 1,5 szobás lakásban éltünk minden áthalladszódott. Apám se jobb, röhögve meséli hogy pofozta fel anyámat amikor megcsalta, és folyton azzal jön hogy én mennyire sz*r ember vagyok meg hogy sosem lesz belőllem senki és egy barátom sincs ami nem normális. Akkor már említsük meg anyám barátját is aki egy agresszív állat. Az egy dolog hogy velem ordibál de az öcsémet is folyton terrorizálja. Mit tudnék tenni?
2013. nov. 7. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nem tűnik egyszerű tini hisztinek. Mennyi idős vagy? Meddig kéne még velük kibírnod? Van olyan családtag; nagynéni, nagymama, vagy bárki más, aki meghallgatna és elhinné a problémád? Mert velük kéne beszélned.
2013. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs senki a családból akivel tudnék beszélni. Vagyis van akit szeretek és kedvesek hozzám de ők nagyon messze laknak és csak évente egyszer max. kétszer találkozunk. 13 vagyok egyébként.
2013. nov. 7. 15:28
 3/9 anonim ***** válasza:
És a nagymamád, ő nem tudna segíteni?
2013. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagymamám 10 éve meghalt.
2013. nov. 7. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmehetsz a helyi gyermekvédelmi központba, ahol ha mást nem is, de segítenek, hogyan dolgozd fel lelkileg a terrort. De ha testileg is bántalmaznak elmehetsz a rendőrségre is.
2013. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen, akinek a töke televan a gyerekkorában megélt konfliktusokkal,. nőj fel legyél nagykorú és húzz el tőlük, és élj önálló életet, ami valószínűleg még ha nehezebb is lesz, de legalább jobb. (ez csak az én példám)
2013. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez elég pocsék, de használd ki a szabadságot, hogy nem foglalkozik veled. Bármikor lehetsz a barátaiddal, elmehetsz bárhová...fontos az. És hátha akad közöttük olyan, akinek el tudod mindezt mondani és legalább tartja benned a lelket. Ne foglalkozz a szüleiddel, elég alpárinak tűnnek.
2013. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hali ha gondolod én nagyon szivesen beszélgetek veled és meg halgatlak priviben.
2013. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy veled van a baj nem gondolod?olyan nincs,hogy senkivel sem jösszki?

Elég furi vagy.

2013. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!