Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Undorodom a családomtól....

Undorodom a családomtól. Rohadjanak meg. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Borzalmasan viselkednek velem a saját lelki bajaikat az én káromra vezetik le. :( Mindig is szerettek verni,bármi bajom van sose hallgatnka meg,kiröhögnek vagy elküdenek. Apám 2 hete annyira megvert,hogy vérzett a szám. Képesek egyszerre többen is verni akár. Én megértem,hogy kamasz vagyok és szemtelen de ezért agyon kell verni? Egy pofon még belefér talán. Állandóan negatív jelzőkkel illetnek kövér vagyok,csúnya szégyellnek. Szerintük semmit se tudok megcsinálni. Családi béke,nyugalom erre nincsen csak veszekedés. A húgom meg állandóan bőg nekem,pedig ne is őt verik,de mind1. Elb@sszák a pénzt apám iszik, sunyik. Nincs itthon kaja pl. most sem. Csak kenyér/üres tészta talán valami kukoricás puffancs. Nem igazán működik a víz elvezetés,nincs normális wc,rosszak a nyílászárók,nincs gáz. Luxusnyaralgatni tudnak bezzeg,aminek lehet örülnöm kéne,de szerintem eleve nem a hely meg a nagyzás fontos hanem a társaság. Én már ezt nem bírom,semmi biztonságérzetem,semmi önbizalmam,nem tudom kiről vegyek példát. Már olyan részeg voltam,hogy mindenki kiakadt meg füveztem,lógtam is a suliból,kövér is vagyok meg evésszavaros és depressziós talán. A barátaimat elveszítem,mert nem tudok előrehaladni elég nehéhz jókedvűnek lenni,ha a csövesekkel kell aldunom az éjszaka. Családsegítő meg iskola pszicológus kilőve. Mi éesz így velem? Mit csináljak? Fogalmamsincs mit kell..merre/hogyan tovább? 17/L
2013. máj. 30. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyámhatóság?
2013. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hova vinnének,mit csinálnának velem? Félek,hogy még rosszabb lenne a helyzet :(
2013. máj. 30. 20:50
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennél nem biztos. Figyelj, kihúzhatod még egy évig és azután munkát vállalva elköltözni otthonról, de egy évig nem enni és úgy hogy vernek is...

Gondold át :S

2013. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Csak rajtad múlik a dolog - mostantól mindent próbálj úgy alakítani, hogy neked a legjobb legyen!
2013. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az a fő probléma,hogy nem tudom mit hogyan kell csinálni/ mi a helyes! Ki után menjek? Semmi példa előttem,szüeimben ugye nem tudok megbízni. Szerettem volna egyetemre menni de így azt hiszem esélytelen :(
2013. máj. 30. 20:54
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tanácsadásra mindenképp menj el. Majd ott elmondják, hogy mihez lehet kezdeni. De annál rosszabb, hogy megvernek mi lehet? Szerintem ennél csak jobb lehet! :/ Sajnállak nagyon, remélem rendeződik a helyzet!
2013. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
17%
segíts magadon isten is megsegít
2013. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb lenne egy intézet egy évig. Aztán meg valami szakmát tanulj amit szeretsz is, és akkor mehetnél később főiskolára ha szeretnél. Nagyon sajnálom ami veled történik. Mennyire vagy túlsúlyos?
2013. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A helyi önkormányzathoz bemész és ott eligazítanak a gyámhatóság felé. Sajnállak nagyon, szurkolok hogy jóra forduljon a sorsod.
2013. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
annyira szomorú.. Elsőként van-e olyan tanár, akit kedvelsz, akiben bízol? vele beszélgetnék- mondd el neki mindent- talán ő tudja merre lépj..
2013. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!