Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha teherbeesnétek, de nem...

Ha teherbeesnétek, de nem vagytok benne biztosak, hogy a gyerek apjával akarjátok leélni az életeteket akkor is megtartanátok a babát? Elmondanátok a párotoknak, ha esetleg elvetetnétek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 20:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
én biztos hogy megtartanám
2013. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

Mivel már igencsak benne vagyok a korban, megtartanám. Annak az esélye ugyanis, hogy találjak egy férfit, akinek ugyanolyan fontos a hűség, kölcsönös tisztelet és összetartás egy életen át, mint nekem, szinte nulla. Amióta az eszemet tudom, mindig is úgy gondoltam, egy gyereknek teljes családban kell felnőnie, de úgy tűnik, ez sokkal nehezebb feladat, mint hittem. Azonban az anyaságot meg szeretném tapasztalni és jobbá tenni egy csöppnyi emberke életét a gondoskodásommal, így igen, én megtartanám!


32/N

2013. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

1. Elöször olyan valakitöl nem lennék terhes, akivel nem akarnék végleg együtt maradni. (Védekeznék!)


2. Ha netán mégis terhes lennék védekezés ellenére, akkor megtartanám a babát, amennyiben nem súlyos fogyatékos lenne, és meglenne a lehetöség arra, hogy emberi életet tudok neki biztosítani.


3. Viszont minden esetben megbeszélném az apával, mert ez kettönk döntése kellene, hogy legyen.

2013. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
3. vázolta a helyzetet
2013. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

1. Nem szexelnék védekezés nélkül olyannal, akivel nem szeretnék közös gyereket, akivel nem érzem úgy a kapcsolatunk alatt, hogy egy életet akarok mellette leélni.


2. Ha mégis, de még fiatal lennék, akkor elvetetném, mert számomra fontos, hogy egy nőnek egy férfitól legyenek a gyerekei, attól, amelyik a férje, ebben az esetben elmondanám a páromnak, hogy elvetetem és azt is, hogy miért, ezek után valószínűleg a kapcsolatunk véget érne, hiszen én miért lennék olyannal, akivel nem tervezek hosszú időre, s ő minek lenne velem?


3. Ha mégis, de már harmincon túl lennék, gondolkozás nélkül megtartanám, ebben az esetben is mindent elmondanék a páromnak és minden egyéb esetben is, mert, ha arra nem is tartanám érdemesnek az éppen aktuális páromat, hogy együtt gyereket neveljük, arra igen, hogy tudja az igazat, különben nem csak védekezés nélkül, de sehogy nem szexelnék vele.

2013. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
akárhogy is sikerült ezt összehozni, mindenképpen joga van tudni az apának róla. ez épp olyan, mintha egy férfi kényszerítené abortuszra a nőt... ilyet nem lehet, mivel 2 ember kellett a terheséghez, így ahhoz is két ember kell, hogy eldöntsék, maradjon-e.
2013. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

Megtartanám. Az apa dönthetne, részt akar-e venni az életünkben.

(35 éves vagyok, és nem sikerül teherbe esnem...)

2013. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%
Persze, hogy megtartanám.
2013. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Igen, biztosan elmondanám a páromnak, hogy teherbe estem, nem csak akkor szólnék neki, mikor már elvetettem, de nem valószínű, hogy megtartanám, még így sem, hogy vele akarom leélni az életemet. Nem akarok gyereket, pártól függetlenül.
2013. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Azért olyan könnyen rávágják itt egyesek, hogy mindenképpen tartsa meg a babát. Mi van akkor, ha fél év múlva tényleg eljutnak odáig, hogy egyszerűen nem megy együtt - akkor mégis mi a francból fogja felnevelni azt a gyereket?
2013. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!