Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért én vagyok mindig a rossz?

Miért én vagyok mindig a rossz?

Figyelt kérdés

Miután hazaértem a kezembe vettem a gitáromat, hogy gyakoroljak, mert holnap fellépésem lesz egy barátnőmmel.

És anya épp ekkor jött be, azzal a mondattal, hogy

"Holnap ugye nem viszed magaddal?" én pedig mondtam, hogy de... erre elkezdte, hogy minek, mert még pengetni sem tudom, nem hogy rendesen dalokat játszani...

És utána pedig kiviharzott. Utána letettem a gitárt, mert az, hogy a saját anyám nem képes támogatni, biztatni elvette a kedvem. (egyébként, kifejezetten jól játszok gitáron a testvéreim, és más gitárosok szerint is) Végül átmentem tesómhoz, hogy gyakoroljak vele és utána anyukám bejött tesómhoz, hogy "Bocsánatot kérjen" d a vége ajtó csapkodás volt, hogy én vagyok a szar, meg, hogy nem értékelem a bocsánat kérését. mikor összesen annyit mondtam, hogy nekem ez rosszul esett...

Utána most megint bejött ordibálni, elvette minden zsebpénzem (amit az eladott ékszereim eladásával kerestem meg) és azt mondta el se mehetek sehova... mit tennétek a helyemben?

17/L



2013. nov. 9. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak hobbi bandában játszol?
2013. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak abban egyenlőre, mert komolyabban a tanulás és a munka mellett senki nem tudná megoldani.
2013. nov. 9. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor leszel 18? Meg én visszavenném a pénzemet meg jól összevesznék vele vagy mutatnék neki számokat amiket el is gitároznék neki :)
2013. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor is elmennék a helyedben. Valahogy megoldanám, nem aludnék aznap otthon. Mond neki, hogy ha majd lenyugodott, beszélhettek erről, de addig nem.
2013. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Majd augusztusban :) Mikor utoljára bejött megkérte, hogy gitározzak el neki valamit, megfogtam, leültem és egy picit (fél perc kb) gondolkoztam, hogy mit játsszak, utána a veszekedés utáni állapotban nem tudtam jól lefogni egy akkordot, rosszul penget le, és máris ment az újabb hiszti, hogy nem tudok gitározni...
2013. nov. 9. 21:11
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos másnál aludni nincs lehetőségem... és nem is szeretnék bepofátlankodni máshoz ilyen spontán... és ugye holnap 6-kor kelek, így egy esti buli se jöhet szóba.
2013. nov. 9. 21:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Középső gyerek vagy?
2013. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mantis religiosa ***** válasza:
Testvéred, édesapád, nagyszüleid, hogy állnak a dolgokhoz? Valamelyik nem tud esetleg segíteni? A másik lehetőség, hogy hívd a "kékvonal" -at, ott mindenképp kapsz tanácsot arról, hogy a Te pénzed, amit anyád elvett, hogyan szerezd vissza, akár jogi úton is.
2013. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Négyen vagyunk testvérek, én vagyok a harmadik.

Most egy családi vitából nem fogok jogi úton bármit is lépni.

2013. nov. 9. 21:36
 10/11 mantis religiosa ***** válasza:
Akkor jobb ha magadtól adod oda az összes pénzed, mert mindig el fogják venni, ha annyiban hagyod. Ha értelmeznéd amit írtam, nem a vita miatt kell esetleges jogi útra terelni, hanem azért, mert ELVETTE A PÉNZED.
2013. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!