Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vagyok néha rossz...

Halloween kópé kérdése:

Miért vagyok néha rossz viszonyban az anyukámmal?

Figyelt kérdés
13 éves srác vagyok és néha sokat vitázok anyukámmal.Anyukám valamiért elég idegbeteg és amikor az iskolából rossz jegyet hozok haza akkor mindig megrángatja a hajam és pofozgat(de erősen)és alig szokott megölelni vagy valami szinte már szeretet hiányom van,hogyan tudnám úgymond (megszelídíteni)?

#rossz #viszony #anyuval.
2013. nov. 3. 14:50
 1/2 anonim válasza:
Jajj de aranyos, egy szeretethiányos fiúcska!:-) próbáld te megölelni, szép szavakat mondani neki, háát elég ismerős a helyzet. Ilyenek az anyák. Biztos sokat idegeskedik, és ez nem azt jelenti hogy nem szeret. Ha például te előbb érsz haza a suliból, csinálj neki teát vagy valamit, áraszd el szép szavakkal, akkor biztos ő is elengedi egy kicsit magát. Az én szüleim azt mondják, magamnak tanulok, szóval nem értem miért kell leszidni, de azért próbálj meg tanulni, hogy ő is lássa hogy igyekszel! Sok sikert:-)
2013. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát köszi a tippet mindent megpróbálok amit mondtál. :D
2013. nov. 3. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!