Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megérné nekem, hogy elköltözzek?

Megérné nekem, hogy elköltözzek?

Figyelt kérdés

Apámmal soha nem jöttem ki mostanság már annyira sem.. Próbálkoztam soha nem jön össze.. Tesóm egy büdös k**va..

Édesanyám az egyetlen akivel jól kijövök.

Nos a kérdésem az, hogy megérné elköltöznöm itthonról?

Itthon már úgy érzem mint ha mindennap egy rémálom lenne.



2013. nov. 10. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
költözz
2013. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha fenn tudod magad tartani akkor minek maradnál egy lélekölő környezetben? Gondolom nem vagy mazochista.


Sőt én megpróbálnék egy kicsit jobban ráhajtani és ha anyuka is úgy gondolja akkor őt is magamhoz venném. Kérdés ő, hogy jön ki apáddal.

2013. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tartós munkahelyed van és van egy kezdő tőkéd az esetleges albérleted kauciójához, akkor jobban jársz ha elmész.

Én sem maradnék ilyen környezetben, bár nálunk szerencsére nincs ilyen, igaz van barátnőm, de ő még csak alkalmi munkákat tud vállalni, egyedül meg nem költözök el, mivel a barátnőm még tanul így nagyon nem is lenne otthon mert messzire jár és nem is helyben lakik így is csak hétvégenként találkozunk, nagyon ritkán hétköznap is amikor pihenős vagyok és neki is rövid a napja.

2013. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát annyi hogy még 19 leszek lassan tehát suli mellett úgy ahogy eléldegélnék. Édesanyám nem jönne velem :(
2013. nov. 10. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!