Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam anyukámnak, hogy...

Elmondjam anyukámnak, hogy csináltam egy negatív terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kapcsolatom az anyukámmal, az egyik legjobb barátnőm. Amikor barátom lett, akkor is mindent meg lehetett vele beszélni, ő vitt el nőgyógyászhoz is fogamzásgátlót íratni.


Több éve fogamzásgátlót szedek, de a múlt hónapban elfelejtettem egy szemet bevenni és a menstruációm egy nappal rövidebb volt a szokásosnál és egy hétig minden reggel hánytam, s napközben gyakran volt hányingerem. Így vettem egy terhességi tesztet egyik reggel a koliban.

A fősuliról 2 hét múlva megyek haza, szóval még van időm eldönteni, elmondom-e, mert ez azért nem telefontéma.

Szerintetek elmondjam? Anyukák, mit szólnátok, ha ezt elmondaná a lányotok?

21/N


2013. nov. 10. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha úgyse vagy terhes akkor nem tudom mit kell erre ráparázni. Elmondhatod érdekességképpen, hogy képzeldel hogy jártam, de ennyi.
2013. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem mondanàm el.

Mondjuk nekem nincs is ilyen viszonyom az anyukámmal. Azóta, hogy 13 évesen el kezdtem menstruálni, minden ilyen ügyet egyedül intézek (nögyógyász, pasi, stb.)

38/n

2013. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

A negatív terhességi teszt azt jelenti, hogy nem vagy terhes. Csinálj meg még egyet, esetleg menj el egy nődokihoz is. Anyukának nem kell beszámolni mindenről. Felnőtt vagy, nem vetted észre? A hancurozás megy, de anyuka engedélyével? Ugyan már...!


Én nem örülnlék, ha a lányom ilyen szamárságokkal zaklatna. Felnőtt ember, ha a szexet bevállalja, akkor vállalja annak a következményeit is.

Ha terhes lenne és megkérne, hogy kísérjem el a kórházba kaparásra, vagy szülésre, akkor mennék vele. Egyébként nem érdekel: az ő élete, az ő dolga, az ő felelőssége.

2013. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

szerintem felesleges...


Mármint amikor beszélgettek és felmerül a téma, akkor lehet.

Én így mondtam el...a gyerekvállalásról volt szó...és akkor jött ,h. múltkor ráparáztam, még tesztet is csináltam


Ennyi erővel amúgy minden hónapban csinálhatsz negatív tesztet...


Tehát ezt kb úgy bejelenteni béna, mintha pozitív lenne, vagyis szerintem nem bejelenteni való...de nem is titkolni...

2013. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megjött a menstruációm + negatív teszt = nem vagyok terhes
2013. nov. 10. 18:26
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Önmegtartóztatás,ismered ezt a szót?
2013. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
szerintem apukádnak is mondd el.
2013. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de szerintem marha fölös egy ilyen dologgal anyucihoz rohanni, főleg ennyi idősen. Kihagytál egy bogyót a hónap végén, így a mensid is egy nappal rövidebb lett ... Hát nem tudom .....
2013. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Írd ki a f@ @szbóókra is.


Meg, hogy sikeresen kakilsz is már egyedül!

2013. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

"Egyébként nem érdekel: az ő élete, az ő dolga, az ő felelőssége."


Akinek van gyereke, az nem nyilatkozik ilyen lélektelenül, ridegen, elutasítóan.

2013. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!